Przekaż 1% z podatku na nasze zwierzęta!

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

 

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku za rok 2017 na rzecz naszych zwierząt.

Lala1

Jest małym radosnym pekińczykiem  trochę pomieszanym . Nie znamy jednak jej rodziców więc dokładnie nie możemy określić pochodzenia suczki.Jej futerko jest bardzo miękkie i miłe w dotyku. To spokojna i zrównoważona sunia, łagodna i nadal ufająca ludziom. Lala to psiak o bezkonfliktowym charakterze i otwartym usposobieniu. To wesoły i energiczny piesek, żyjący w zgodzie z innymi psami i kotami, skora do zabaw i psot - takie psie dziecko. Ma cierpliwość do zabiegów pielęgnacyjnych i uwielbia pieszczoty. Na spacerach pilnuje się opiekunów, chętnie się uczy, łatwo koncentruje uwagę na człowieku. Jej hobby to ganianie za piłeczkami, lubi kontakt z człowiekiem i spacerki, ale nie odmawia tez leżenia na kanapie.

Grzecznie chodzi na smyczy, jest bystra i żywiołowa. Lala jeśli komuś zaufa, to będzie oddanym, wiernym psiakiem. Do każdego, kto okaże jej odrobinę sympatii, odnosi się z serdecznością. Jest przemiła zarówno w stosunku do ludzi jak i zwierząt. Sunia jest wesołym, towarzyskim psiakiem, który świetnie i bez problemów zaaklimatyzuje się w nowym domu. Suczka jest odpchlona, odrobaczona i zaczipowana. Może komuś na widok zdjęć Lalki drgnie serce i zapragnie otoczyć ją opieką i zapewnić miejsce w swoim domu.

Musi mieć bardzo odpowiedzialnego opiekuna ponieważ spuszczona ze smyczy biegnie przed siebie,nie reaguje na wołanie. Być może to było przyczyną że zaginęła poprzednim opiekunom.Biegała po jezdni nie wiedząc w którym kierunku należy pójść. Nie była jednak zaczipowana czy też oznakowana w inny sposób.(np. adresówka ,nr.tel na obroży której i tak nie miała). Również jeżeli biega po podwórku ogrodzonym tylko patrzy kiedy ktoś idzie aby przemknąć i pobiec sobie gdzieś tam. Nie potrafi wrócić.

tel  501 147 350 /693349978

 

Lala2

Lala1


Psy do adopcji