Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

BRO 2943 miniBambo, pies do adopcji, Warszawa

ur. 22-11-2015 r.

tel.: 693-349-978, 501-147-350

Bambo  ur. 22.11.2015

Piesek przyszedł na świat w boksie w podwarszawskiej wsi. Od początku  w kontakcie z człowiekiem był ostrożniejszy niż jego rodzeństwo, które widywał co najwyżej raz czasami dwa dziennie. Z pewnością właśnie wtedy, kiedy był jeszcze szczeniaczkiem, powinien zamieszkać z człowiekiem, zaufać i pokochać. Wówczas jego życie wyglądało by zupełnie inaczej niż teraz.

 

Bambo jest nadal młodym, zdrowym pieskiem, ale bardzo boi się człowieka, nie daje się pogłaskać, nie podchodzi. Kiedy staje się przy jego boksie, ucieka i szczeka wystraszony. Czasami przybiega, kładzie się na moment na swoim legowisku i znów ucieka. Jakie ma szanse na normalne życie? Nie wielkie, jeśli mu nie pomożemy!
Bambo potrzebuje kogoś, kto pokaże mu, że człowiek to nie samo zło. Kto pomoże psu zrozumieć, że można zaufać. Niestety nie mamy takiej osoby, która potrafiłaby i zechciała psu pomóc. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to proste i potrzebny jest czas, aby wyprowadzić psiaka "na prostą".
Obecnie Bambo przebywa w hotelu dla zwierząt, gdzie bardzo mało widzi człowieka i nie ma szans, aby czegoś się nauczyć. W hotelu może przebywać tylko do końca grudnia, potem zostanie wywieziony nie wiemy gdzie i prawdopodobnie całe życie spędzi w niewielkim boksie. Przykro myśleć jaki będzie los tego psiaka. Chyba że znajdą się fundusze na opłacenie hotelu, lub - co byłoby wspaniałe! - człowiek, który mógłby przyjeżdżać do psiaka i miał cierpliwość by go oswoić. Oczywiście odpłatnie można wynająć "nauczyciela", ale są to już bardzo duże koszty, gdyż jedno lub dwa spotkania z psiakiem w tygodniu nie wiele wniosą. Najlepiej gdyby Bambo był blisko kogoś, kto mógłby codziennie poświęcić mu trochę czasu . 
Obecnie miesięczny koszt pobytu Bambo w hotelu wynosi 750 zł. (z wyżywieniem)  .Bardzo prosimy o pomoc finansową dla psiaka! Wówczas będzie mógł pobyć dłużej w hotelu i wtedy może dostać szansę na szczęśliwe życie. Przede wszystkim bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu kogoś, kto będzie mógł pomóc Bambo, aby zaufał człowiekowi!
Bardzo prosimy o rozesłanie wieści o psiaku gdzie tylko jest to możliwe, udostępnienie znajomym, itp.