Przekaż 1% z podatku na nasze zwierzęta!

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

 

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku za rok 2017 na rzecz naszych zwierząt.

Sisi1m

Sisi szczeniaczek ur. 05.2018r.

 

Sisi to szczeniaczek który wyrośnie na małego pieska. To sunia o miękkim futerku. Sisi zaczyna nowy etap w swoim życiu. Jest niezwykle mądra i zrównoważona jak na swój wiek, dojrzała i spokojna. Musiała sobie w życiu radzić, nie miała czasu na beztroskie dzieciństwo. Teraz nadrabia stracony czas w domu tymczasowym gdzie jest bezpieczna.

Mała kruszynka powoli rozkwita i uczy się życia w rodzinie. Z każdym dniem jest coraz śmielsza, każdego dnia robi postępy i powoli zapomina o przeszłości. Zdrowa radosna sunia. Gdy wyrośnie nie będzie duża. Grzeczna, spokojna, łagodna, delikatna. Sisi jest dobrze ułożonym psem jak na swój wiek, łagodna do innych zwierząt, odzyskuje radość życia i otwiera się na ludzi.

 

Jej charakter jest iście szczenięcy, biega merdając ogonkiem, garnie się do człowieka, zaczepia do zabawy. Szybko się uczy, jest dość inteligentna i sprytna, uwielbia pieszczoty. Bardzo lubi towarzystwo człowieka. Na spacerkach jest w swoim żywiole, interesuje ją wszystko co dzieje się dookoła. Z pieskami i kotami żyje w przyjaźni. Grzecznie przesypia całą noc, w ciągu dnia niekłopotliwa. Jest kochaną, pełną życia i miłości suczką.

Przyszły opiekun dając jej szansę, zyska wspaniałego przyjaciela na długie lata. Sisi nadaje się do mieszkania lub domu z ogrodem gdzie będzie mieszkać przy ludziach, jako towarzysz. To cudowne psie dziecko szuka wspaniałego domu pełnego miłości. Do nowego domu wniesie na dużo radości, obdarzona miłością szybko odzyska pewność siebie i będzie pociechą dla całej rodziny.

Jest zaszczepiona i odrobaczona. 

 


Psy do adopcji

Aby adoptować psa zadzwoń:

tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, prezes Fundacji

tel.: 501 147 350, Ewa Gontarek, wolontariusz Fundacji