Program do rozliczania PIT 2013 online - e-pity 2013

Wypełnij bezpłatnie swój PIT za rok 2013 przez internet i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

Psy do adopcji

Zachęcamy do adopcji naszych zwierząt

Chcesz znaleźć wiernego przyjaciela? Wybierz pieska do adopcji. Nie kupuj, adoptuj. Obejrzyj piękne zdjęcia psów do adopcji.

pragniesz adoptować psiego przyjaciela zadzwoń
tel.: 693-34-99-78 - Danuta Skarbek, prezes Fundacji
tel.: 501 147 350 - Ewa Gontarek, wolontariusz Fundacji

*telefon tylko w sprawie adopcji, nie posiadamy schroniska i nie przyjmujemy psów

Nasze psy do adopcji czekają na domy w azylach lub domach wolontariuszy.

Znamy ich charaktery, wiemy jak się zachowują.

Nasze pieski są zdrowe, odrobaczone, zaszczepione, zaczipowane.

Pieski oddajmy do domów, gdzie będą kochane, zadbane i będą towarzyszami człowieka.

Nigdy nie oddamy psa:

  • do budy,
  • na łańcuch,
  • do pilnowania,
  • pracy

 

Psy do adopcji odwozimy do nowego domu i podpisujemy umowę adopcyjną

Frodo, gdzie jest jego dom?

Podziel się

Frodo pies do adopcji warszawa

 

 

Frodo, ur. 09. 2013 r.

Frodo to młody psiak. Piesek jest przyjacielski, radosny. Jest kontaktowym, przyjacielskim i towarzyskim psem. Do ludzi jest pozytywnie nastawiony. Na spacerach ładnie chodzi. Jest psem radosnym i uśmiechniętym. Niestety po powrocie do boksu jest najsmutniejszym psiakiem na świecie. Z innymi psiakami się dobrze dogaduje, akceptuje inne psy. To wesoły niekonfliktowy towarzyski piesek

Idealny kompan dla rodziny. Frodo jest oddany, radosny i kochany i chciałby cieszy się każdą chwilą spędzoną z człowiekiem. Wystarczy mu własne posłanko, pełna miska, spacerki, dłoń, która pogłaszcze i świadomość, że jest dla kogoś ważny.

W nowym domu na pewno wypięknieje i odzyska radość życia za ofiarowaną mu szansę odwdzięczy się wiernością, oddaniem i radością z obcowania z człowiekiem. Frodo nie stracił jeszcze nadziei na dom, daj mu szansę, pokochaj i przygarnij, a zyskasz najwspanialszego przyjaciela na kilka psich lat.

tel.: Ewa 501147350

 

Czytaj więcej...

Treisi, szczeniak do adopcji, Warszawa

Podziel się

Mini Treisi 3 szczeniak do adopcji warszawa

 

 

TREISI, ur. 1 lutego 2014 r.

TREISI to córka suczki Izy, która ma 5 szczeniaczków, jej historia jest tutaj: HISTORIA

FILM 1 FILM 2

Treisi (ur. 01. 02. 2014 r.)

Urodzona została w największe mrozy na śniegu, kiedy to jej mama Iza została wypuszczona z samochodu w wysokiej ciąży będąc, w obcym zupełnie miejscu. Mimo że jest drobnej budowy przeżyła z czwórką rodzeństwa; niestety jeden maluszek, zapewne najsłabszy, nie przeżył
Treisi jest prześliczną sunią, taką trochę misiowatą. Zdecydowanie różni sie od gładkowłosej reszty rodzeństwa - wyraźnie widać, że ktoś z przodków był szorstkowłosy i bardziej puchaty. To czarne podpalane cudo ma przepyszne grube łapki i wyjątkowo twarzowe umaszczenie. Rozrabia tak jak na ten wiek przystało. Treisi jest troszkę większa od pozostałych siostrzyczek.
Oczywiście czipowanie i odrobaczanie było ogromnym stresem dla Treisi, ale zniosła to dzielnie, nawet nie popiskiwała, Przytuliła się do reszty rodzeństwa, ale nie była przerażona. Trzymana na ręku przytulała się, ale z ufnością, było widać u malutkiej, że obserwuje uważnie co się dzieje i bardziej jest ciekawa niż wystraszona. Pod koniec całej ceremonii była juz całkiem ośmielona przez siostrzyczkę Spację i zaczynała się z nią bawić. Z pewnością będzie niewielką sunia, tak jak jej mama Iza.
Szczepienie przewidywane jest na początek kwietnia i wówczas może zostać wyadoptowana do bardzo odpowiedzialnej rodziny.
Tel.: 693349978 i 501147350 

Czytaj więcej...

Rudi, piesek do adopcji, Warszawa

Podziel się

Rudi12013m pies adopcja warszawa

 

 

Rudi szuka domu, ur. 01. 2013 r.

Rudi to młody, szalenie miły, mały i filigranowy psiaczek. Ładnie się bawi, jest radosny, skoczny, wesoły. Totalnie łagodny, niezwykle ciekawski i dosłownie roznosi go energia. Jednak mimo żywiołu, który w nim drzemie to bardzo mądre stworzenie, niezwykle pojętny, szybko się uczy.

Rudi na pewno był psem domowym. Potrafi zachowywać czystość, grzecznie zostaje sam, a smycz nie jest mu obca. Rudi zjednuje sobie ludzi. Jego delikatność, spokój zyskują fanów. Będzie idealnym towarzyszem dla każdego, gdyż jest pieskiem niekonfliktowym i mało wymagającym.

Rudi jest miłym, miziastym, nie konfliktowym psem, który uwielbia być głaskany, siedzieć na kolanach, spać w łóżku jeśli się da, dobrze zjeść. Jest takim przesympatycznym, małym, spokojnym przytulakiem.

Pragniemy znaleźć mu dom, troskliwy, bezpieczny, który pokocha tego młodego psiaczka. Jest naprawdę kochany i liczymy na to, że nie zostanie skazany na dożywocie w przytulisku, a zyska kochający dom i swojego właściciela do końca swojego życia.

tel.: Ewa 501147350

 

Czytaj więcej...

Bazyl, szczeniak do adopcji, Warszawa

Podziel się

 Mini Bazyl 4 szczeniak do adopcji warszawa pies piesek

 

BAZYL, ur. 1 lutego 2014 r.

Bazyl to synek suczki Izy, która ma 5 szczeniaczków, jej historia jest tutaj: HISTORIA

FILM 1 FILM 2

Bazyl (ur. 01. 02. 2014 r.)

Ten prześliczny i pocieszny piesek (zob. na zdjęciu) urodził się w największe mrozy, kiedy to mama Iza, będąca w bardzo wysokiej ciąży została wywieziona na wieś i wypuszczona z samochodu. Szczęściem maleństwo przeżyło wraz z czwórką rodzeństwa. Niestety jedno z maluszków umarło L
Bazylek jest jedynym samczykiem wśród rodzeństwa. I jak to zazwyczaj bywa jest największą niezgułą, najbardziej się boi, najchętniej siedziałby na ręku i przytulał się z całej siły. To niesamowicie uroczy maluch, sama słodycz! Chociaż jest największy z rodzeństwa, odrobaczanie i czipowanie było dla niego nie lada przeżyciem. Kiedy trzymany był na ręku wtulał się mocno i wzdychał, po chwili uspokoił się, ale nadal się wtulał. Jak by nie było - z tego co Bazylek pamięta, to było jego pierwsze wyjście z domu.
Pierwsze szczepienie przewidywane jest na początek kwietnia, ale już teraz można dzwonić i umawiać się na spotkanie. Jak na razie mama Iza ma sporo mleka a jak wiadomo karmienie przez mamę w pierwszych miesiącach życia, do 2 miesiąca, ma duży wpływ na zdrowie zwierzaka w przyszłości.
Oczywiście apetyt mu cały czas dopisuje, ma przepiękne mięciutkie i lśniące futerko: jest czarny podpalany a klapnięte uszka dodają mu nieodpartego uroku. Z pewnością wyrośnie na ślicznego zdrowego psiaka, cudownego przyjaciela.
Tel.: 693349978 i 501147350 

Czytaj więcej...

Spacja, szczeniak do adopcji, Warszawa

Podziel się

Mini Spacja 4 suczka do adopcji warszawa

 

 

SPACJA, ur. 1 lutego 2014 r.

Spacja to córka suczki Izy, która ma 5 szczeniaczków, jej historia jest tutaj: HISTORIA

FILM 1 FILM 2

Spacja (ur. 01.02.2014 r.)

Urodziła się w największe mrozy, kiedy to jej mama Iza, będąca w bardzo wysokiej ciąży została wywieziona na wieś i wypuszczona z samochodu. Szczęściem maleństwo przeżyło wraz z czwórką rodzeństwa - niestety jedno z maluszków umarło L
Spacja jest najdrobniejsza w rodzinie - ma budowę podobną do posokowca - ale jest najśmielsza z rodzeństwa i największa rozrabiaka, wyjątkowo słodka rozrabiaka!
Odrobaczenie i czipowanie zniosła bardzo dzielnie. Kolejne odrobaczenie przewidziane jest za ok. 10 dni i szczepienie na początku kwietnia.
Apetyt dopisuje doskonale: zjada smakowicie zarówno gotowane jedzenie, jak i puszkowe dla juniorków. Najlepsze jednak ze wszystkiego jest mamine mleko! Malutka najbardziej ze wszystkich maluchów przepycha się do cycucha mamy i z ogromną pasją ciągnie mleko. Dzięki temu, że ma dobrą mamę i jest dobrze odżywiona z pewnością wyrośnie na zdrową piękną sunię. Umaszczenie ma wyjątkowo śliczne. Na zdjęciu wydaje się czarno-biała, ale w rzeczywistości jest wspaniałym trikolorkiem. Wniesie bardzo dużo radosnej obecności w dom swoich przyszłych opiekunów.
Tel.: 693349978 i 501147350 

Czytaj więcej...

Iza i jej 5 szczeniaków do adopcji, Warszawa

Podziel się

Iza miniaturka, suka do adopcji warszawa szczeniaki

 

 

 

 Iza i jej 5 szczeniaków

SZCZENIAKI

FILM 1, FILM 2

Vanesa i Maja już mają domy  :)

Ogromnie lubi spacery, ładnie chodzi na smyczy i przede wszystkim uwielbia być głaskana. Waży tylko ok.10 kg, jest zatem małym pieskiem. Od kiedy jest pod opieką Fundacji jest zdrową, radosną sunią o pięknym lśniącym futerku. Potrafi być troszkę zadziorna w spotykaniu z dużymi psami, być może chce pokazać, że pomimo różnicy w wielkości to ona rządzi. W dniu 15.03 2014 r. została zaczipowana i było pierwsze odrobaczenie przed szczepieniem, przewidywanym na początek kwietnia. Jeżeli dwa-trzy tygodnie po szczepieniu nie będzie miała mleka zostanie wysterylizowana. Z pewnością sprawi dużo radości nowemu opiekunowi i będzie cudownym przyjacielem.

Niewielka suczka karmiona pod jednym ze sklepów sieci Biedronka, przez starszą kobietę, której zaufała i dawała się głaskać, była już w wysokiej ciąży. Pewnego dnia, (ok. 2 tyg. temu) do kobiety karmiącej suczkę podszedł mężczyzna i powiedział, że ma dla suczki bardzo dobre miejsce. Kobieta włożyła sunię do samochodu mężczyzny. Iza (tak nazwana została suczka) nie miała obroży ani smyczy. Mężczyzna zawiózł suczkę na wieś do mocno starszej, chorej i ubogiej kobiety mającej już bardzo dużo psich sierot. Bezmyślnie "wysadził" sunię pod płotem w nieznanym dla niej miejscu w zgiełku szczekającej sfory psów. Do tego akurat panowały bardzo duże mrozy (ok. - 20 stopni).

 

Czytaj więcej...

Łapka, suczka do adopcji, Warszawa

Podziel się

 

lapka 01 2014 3 psy pies adopcja warszawa

 

Łapka

Łapka to roczna suczka. Jest płochliwa, energiczna, szybka i jak każdy młody pies skora do zabawy. Łagodna w stosunku do ludzi i innych zwierząt. Może zamieszkać z innym psem lub kotem.

Do ułożenia, obecnie przebywa w PRZYTULISKU - domu adopcyjnym w Łomiankach. 

 
Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

 

 

Czytaj więcej...

Nana, przebojowa suczka do adopcji, Warszawa

Podziel się

nana 01 2014 2 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Nana

Nana to młoda, mała, ufna i wesoła suczka. Jest przyjacielska i kontaktowa. To pogodny, przemiły i sympatyczny psiak o bezkonfliktowym charakterze i otwartym usposobieniu. Nana to przeuroczy pieszczoch o przyjaznym usposobieniu.

Jest dobrze ułożona, inteligentna, łagodna. Ładnie chodzi na smyczy. Szybko się zadomowiła. Po jej zachowaniu widać, że była wychowywana w domu. Jest wesoła, energiczna, przewodzi wśród innych psów, biega i bawi się. Pomimo, że jest mała to pierwszy prowodyr zabaw i gonitw.

Czytaj więcej...

Flip i Flap, małe psy do adopcji, Warszawa

Podziel się

Flap-i-Flip1-2013 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Flip i Flap, ur. 2013 r.

Flip i Flap to dwaj młodzi braciszkowie w typie pinczerka o niezwykle delikatnym usposobieniu, mające w sobie tyle wdzięku. Urok zewnętrzny psiaków podkreślają duże fikuśne uszka, psiaki są tak do siebie podobne, że nigdy nie wiadomo, który to Flip i Flap. Psiaki są przyjaźnie nastawione do innych psów.

Flip i Flap uwielbiają zabawy, głaskanie. Chłopcy zaczarują spojrzeniem i podaniem łapki, lubią chodzić na spacery. Psiaki lgną do człowieka i są zawsze gotowi na dawkę głaskania i przytulania.

Flip i Flap to radosne, niezwykle miłe psinki, taki typ kanapowca , więc ich obecność nie sprawi nikomu problemów. Najchętniej każdy z nich tkwił by w objęciach, przytulony i szczęśliwy na ludzkich rękach. Może pojawi się ktoś, kto zabierze któregoś z nich do swojego domu, zapewni dom i będzie kochać. Przygarnij – daj sobie szansę na zyskanie wiernego przyjaciela.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

 

 

Czytaj więcej...

Koka, mała suczka do adopcji, Warszawa

Podziel się

koka 01 2014 1 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Koka

Koka to młoda, drobniutka suczka. Mieszkała z ekipą budowlaną, ale po zakończeniu prac została przez nich porzucona. Czuje się zagubiona i niepewna. Chętnie biega i bawi się z innymi psami. Jest ufna, posłuszna i czysta, bardzo przyjazna wobec człowieka.

Jest spokojnym, dobrze ułożonym psem. Wspaniała, niezwykle urokliwa po bliższym poznaniu. Uwielbia głaskanie, doskonale reaguje na człowieka. Jest cudowną sunią, o wspaniałym charakterze, delikatną, subtelną, o dużym uroku, którym ujmuje wszystkich, którzy ją poznają.

Jeśli otrzyma trochę ludzkiej miłości odwzajemni ją wielokrotnie. Przebywa w domu adopcyjnym.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

Czytaj więcej...

Finka, rezolutna sunia do adopcji, Warszawa

Podziel się

finka2013 2 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Finka

Finka to młoda sunia, jest zwykłym kundelkiem ale ma w sobie taką magię przyciągania do siebie ludzi. Jej uśmiechnięty pyszczek nawet na chwilę nie przestaje się uśmiechać, co powoduje, że człowiekowi robi się lżej na sercu.

Z pieskami żyje w przyjaźni i chętnie biega i bawi się z nimi. Finka kocha pieszczoty w każdej ilości i przez cały czas potrafi się cieszyć życiem i machać swoim ogonkiem, każdego wita uśmiechem. W stosunku do człowieka przymilna i wesoła. Jest dobrze ułożona. Sunia jest posłuszna, ładnie pilnuje się i wraca na zawołanie.

Finka jest łagodna i przyjaźnie nastawiona do ludzi jak i innych psów.

Czeka na swój własny szczęśliwy domek. Będzie oddanym i wiernym przyjacielem

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

 

Czytaj więcej...

Dżaki, pocieszny pies rasy Cairn terrier do adopcji, Warszawa

Podziel się

dzaki 01 2014 1 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Dżaki 

Dżaki to inteligentny i pojętny młody psiak. Dobry towarzysz zabaw. Jak każdy terier posiada instynkt myśliwski. Zgodnie żyje z pieskami jak i z kotami, szybko się z nimi zaprzyjaźnia.

Jest sympatyczny i komunikatywny, dobrze ułożony, spokojny i łagodny, przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i innych psów, uwielbia być głaskany.

Dżaki jest inteligentny, szybko się uczy, bez najmniejszych problemów zaaklimatyzuje się w mieszkaniu ale nie pogardzi też domkiem z ogródkiem. W domu jest grzeczny i niekłopotliwy, potrafi zachować czystość. Przy zapewnieniu mu odpowiedniej dawki ruchu pies ten będzie wspaniałym i przyjacielem i domownikiem.

Swoją inteligencją i bystrością spojrzenia potrafi uwieść niejedno ludzkie serce. Będzie wyjątkowo oddanym i wiernym domownikiem. Czeka na przyjaciół, którzy zapewnią mu bezpieczeństwo i opiekę. 

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

Czytaj więcej...

Sonik, drobny psiak do adopcji, Warszawa

Podziel się

Sonik1-2013 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Sonik, ur. 2013 r.

Sonik to bardzo młody psiaczek drobnej budowy, jest mały i nie zajmuje dużo miejsca, idealny do mieszkania w bloku. Jest niepozornym, niedużym psiaczkiem ale przecież zasłużył na swoją szansę, na swojego człowieka, który będzie chodził z nim na spacery, a na wieczór w chłodne jesienne wieczory usiądzie z nim na fotelu i będzie głaskał po główce i za uszkiem. Sonik jest posłuszny, umiem zachować czystość.

Uwielbia zabawy z ludźmi i psiakami, ale również mocno kocha leżeć na kanapie i się przytulać. Przytulanki, głaskanie, zabawy to jest to co Sonik lubi najbardziej.

Dogaduje się z innymi psami, ale przede wszystkim chciałby spędzać czas z człowiekiem.

 

Czytaj więcej...

Asia, mała suka do adopcji, Warszawa

Podziel się

Asia-3 pies psy suka do adopcji warszawa

 

 

Asia, ur. 10. 2011 r.

Asia, Kasia i Basia wiedzą co to bieda, Kasia i Basia, te małe, bardzo młode sunie są jak lekarstwo na dobry humor. Tryskają takim optymizmem, że rozwieją najczarniejsze chmury nad naszą głową pomimo swej biedy i niedoli. Wszystko je cieszy i intryguje. Cały czas w ruchu . Uśmiech to ich znak rozpoznawczy i nigdy się z nim nie rozstają. Prześmieszne, wesołe, malutkie sunie, łase na pieszczoty, z wiecznie zadowolonymi, rozmerdanymi ogonkami uśmiechniętymi od ucha do ucha pyszczkami. Sunie są niewielki i niepozorne, mają jasno beżowe futerko i właściwie nic by je nie wyróżniało spośród innych psiaków. Nie można pozostać obojętnym na wdzięk tych suń.

Czytaj więcej...

Reksia, mała suczka do adopcji, Warszawa

Podziel się

Reksia1 pies psy suka do adopcji warszawa

 

 

Reksia, ur. marzec 2012 r.

Reksia to młoda, mała sunia - cała biała w łatki i ma przepięknie uszka. Jej futerko jest bardzo miękkie i miłe w dotyku. Reksia jest malutka. Ktoś powie zwykły kundelek ale Reksia jest pełna uroku. Wyposażona w krótkie, sprawne łapki, chętnie maszeruje na spacerach ale nie pogardzi wylegiwaniem się na kanapie lub miękkim fotelu. Tętni w niej życie i na spacerach lubi sobie pobiegać.

Ma także przepiękne oczy, które wydają się mówić - podaruj mi szansę, a odwdzięczę się. Jest ślicznym małym pieskiem o interesującym wyglądzie, mądrym pyszczku.

W kontakcie bezpośrednim ma bardzo dużo uroku i radości. Reksia to pogodny, przemiły i sympatyczny psiak o bezkonfliktowym charakterze i otwartym usposobieniu. Jest ciekawa świata. Przyjazna i wesoło macha ogonkiem.

Czytaj więcej...

Cyganek, mały rodzinny psiak do adopcji, Warszawa

Podziel się

Cyganek-2 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Cyganek, ur. 2013 r.

Cyganek jest małym pieskiem o jedwabistym futerku, które jest miłe w dotyku. Cyganek jest przyjacielski, uwielbia się przytulać, nadstawia łebek do głaskania i szuka kontaktu z człowiekiem. Z innymi psiakami się dobrze dogaduje i jest niekłopotliwy. Psiaczek jest spokojny i radosny, lubiący zabawy i towarzystwo ludzi.

Cyganek jest psem wesołym, na spacerki tupta chętnie, na kanapie leży jeszcze chętniej. Cyganek ma swój styl, czasem potrzebuje chwili na własne przemyślenia, którymi chętnie dzieli się z zainteresowanymi, a gdy ich nie ma, sam ze sobą - to taki psi indywidualista. Szukamy dla niego domu który byłby pełen ciepła. Jest grzecznym i mądrym psim gentelmanem.

Cyganek to psiak idealny do mieszkania, w sam raz na fotel i kanapę. Czeka na swój własny szczęśliwy domek.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

 

 

Czytaj więcej...

Maja, suczka do adopcji, Warszawa

Podziel się

szczeniak do adopcji

 

 

Maja, ur. lipiec 2013 r.

Maja to piesek, czekający na swój wymarzony dom. Maja jest pozytywnie nastawiona do ludzi i innych zwierząt. Ładnie się bawi, uwielbia biegać.

Maja pomimo, że jest szczeniaczkiem jest mądra i radosna - wyrośnie na małego pieska.

Maja jest spokojna i grzeczna, nie narzuca się, nieśmiało zapoznaje się z otoczeniem.

Sama słodycz - nieśmiała przylepka. Spokojna i zrównoważona.

 

Czytaj więcej...

Puszek, mały pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

Puszek-10

 

 

Puszek, ur. 2012 r.

Puszek jest młodym, małym, czarno-podpalanym pieskiem w typie szpica o ładnym, puszystym i miękkim futerku w dotyku.

Puszek jest przyjacielski i radośnie podskakuje. Jest bardzo kontaktowym i towarzyskim psem. Do wszystkich ludzi jest pozytywnie nastawiony.

Na spacerach ładnie chodzi. Jest psem radosnym i wciąż uśmiechniętym.

Z pieskami żyje w zgodzie.

 

Czytaj więcej...

Antoś, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się


Antos-6 pies psy do adopcji warszawa

 

 
Antoś, ur. czerwiec 2013 r.

Antoś jest szczeniakiem o lśniąco czarno-podpalanej sierści i ciemnobrązowych oczach. Antoś uwielbia zabawki - piłeczki i patyki, jest radosny, skoczny i wesoły.

Psiak łagodny, niezwykle ciekawski. Jednak mimo żywiołu, który w nim drzemie to bardzo mądre stworzenie, niezwykle pojętny, szybko się uczy. Antoś jest zrównoważonym i grzecznym psiaczkiem.

Jak każdy szczeniak ciekawy świata. Dosyć niezależny i samodzielny, ale szybko przywiązuje się do opiekuna.

 

Czytaj więcej...

Roki, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

roki2 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Roki, urodzony w lutym 2007 r.


Roki to mały, czarniutki piesek, bardzo przyjazny, absolutnie łagodny do ludzi i innych zwierząt, zdrowy. Waży ok. 10 kg.

Jest bardzo otwarty i kontaktowy, grzecznie spaceruje na smyczy. Nie sprawia kłopotów, niezwykle przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i do zwierząt. Jest wesoły, bardzo lubi się bawić i wariować. Roki ma wielką chęć życia, jest żwawy i temperamentny. Jest ufny i kontaktowy, posłuszny.

Ma bardzo dobry stosunek do człowieka, uwielbia głaskania i pieszczoty, nie jest nachalny. Roki czeka na swój własny szczęśliwy domek, w którym zazna w końcu miłości i opieki na jaką zasługuje.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

Czytaj więcej...

Gucio, mały pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

 Gucio22013port

 

Gucio, ur. lipiec 2013 r.

Gucio to radosny mały szczeniaczek, którego zachowanie często rozczula i rozśmiesza jednocześnie.

Gucio nadstawia główkę do drapania prosząc o trochę zainteresowania, często też wyleguje się na pleckach wystawiając spory, najedzony brzuszek.

Psiak jest przesympatyczny, przyjacielski, miły, kochany. Ma wielką chęć życia, jest żwawy, ufny i kontaktowy. W stosunku do innych zwierząt jest łagodny.

Gucio ma puszyste, jedwabiste futerko miłe w dotyku. To przeuroczy młody, mały psiaczek o bardzo przyjaznym usposobieniu, jest łagodny i uwielbia pieszczotki, dobrze ułożony, inteligentny.

 

Czytaj więcej...

Czarny Piotruś, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

czarny-piotrus1 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Czarny Piotruś, ur. 2008 r.

Czarny Piotruś to jeszcze młody, bardzo żywy i skoczny psiak pełen pozytywnej energii, uwielbia skakać, jest niezwykle szybki - to żywioł, uwielbia zabawę i szaleństwa.

Czarny Piotruś jest kontaktowy. Lubi towarzystwo ludzi i za wszelką cenę szuka kontaktu z nim. Kocha pieszczoty i głaski. W stosunku do człowieka kochany, przymilny wesoły.

To przeuroczy pieszczoch o przyjaznym usposobieniu. Jest dobrze ułożony, inteligentny, łagodny.

 

Czytaj więcej...

Kajko, piesek do adopcji, Warszawa

Podziel się

kajko32011 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Kajko, ur. w 2007 r. 

Kajko jest radosnym pieskiem. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, lgnącym do ludzi, lubi być głaskany. Kajko jest bardzo energiczny i żywiołowy lubi zabawy.

Piesek chciałby mieć swojego człowieka dla siebie. Bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem. Jest bardzo otwarty i kontaktowy, grzecznie spaceruje na smyczy. Nie sprawia kłopotów, bardzo dobrze dogaduje się z suniami jak i psami. Z pieskami żyje w wielkiej przyjaźni. Jest wesoły, bardzo lubi się bawić i wariować.

 

 

Czytaj więcej...

Finek, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

Finek-2010 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Finek

Finek jest serdeczny i radosny. Do każdego, kto okaże mu odrobinę sympatii, odnosi się z serdecznością. Bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem - straszny pieszczoch. Jest przemiły zarówno w stosunku do ludzi jak i zwierząt. Chętnie biega i bawi się z innymi psami. To pies dobrze ułożony, bezproblemowy, jest posłuszny, pilnuje się i wraca na zawołanie.

Jest pojętny, chętny do współpracy, przepełnia go radość życia. Nie jest psem wymagającym ani absorbującym spokojnie czeka na swoją szansę. W domu jest grzeczny i niekłopotliwy, potrafi zachować czystość.

Będzie prawdziwym, wdzięcznym przyjacielem osoby, która się nim zaopiekuje.

 
 
Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

Czytaj więcej...

Tekla, suka do adopcji, Warszawa

Podziel się

tekla2 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Tekla, ur. 2000 r.

Tekla to dojrzała sunia średniej wielkości, jest niekłopotliwa, spokojna i radosna. Szukamy dla niej domu, który byłby pełen ciepła. Tekla jest przyjacielska, uwielbia się przytulać, nadstawia główkę do głaskania szuka kontaktu z człowiekiem.

Z innymi psiakami różnie bywa, czasami potrafi być dominująca wobec psów. Tekla ma wielką chęć życia, wszystko, jest kontaktowa i posłuszna.

Ma bardzo dobry stosunek do człowieka, uwielbia głaskania ale lubi gdy poświęca jej się uwagę. W domu jest grzeczna i niekłopotliwa. Potrzebuje po prostu trochę opieki i serca.

Jest psem niewymagającym, bezproblemowym, wychowanym. To wspaniała, pogodna, posłuszna i cierpliwa sunia.

Tekla czeka na swój własny szczęśliwy domek.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

Czytaj więcej...

Pikuś, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

pikus pies psy do adopcji warszawa

 

 

Pikuś, ur. 2006 r.

Pikuś, średniej wielkości dojrzały piesek. Złe doświadczenia nauczyły go obawy przed obcymi. To przeuroczy piesek o przyjaznym usposobieniu, jest łagodny, ruchliwy, pogodny. Pikuś jest dobrze ułożony i przyjaźnie nastawiony do ludzi. Przy bliższym poznaniu okazuje się bardzo ciepłym, miłym przyjacielem, przyjaznym pieszczochem. Jest łagodnym ze smutnymi oczami psiaczkiem.

To pies bezproblemowy, będzie niekłopotliwym przyjacielem. Powinien być jedynym psem-samcem w domu. Za odrobinę serca odpłaci psią miłością. Potrzebuje domu, gdzie będzie miał własną miskę i posłanko i miłość opiekunów do końca życia.

Uratowany przed wywiezieniem do lasu. Ruchliwy, pogodny. Złe doświadczenia nauczyły go obawy przed obcymi.

Powinien być jedynym psem-samcem w domu.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

Czytaj więcej...

Maja, suczka do adopcji, Warszawa

Podziel się

maja pies psy do adopcji warszawa

 

 

Maja, ur. 2010 r.

Maja to młoda, mała, wesoła, towarzyska sunia. Ma pogodny charakter, na spacerze wesoła ale zdyscyplinowana. Zachęcona do zabawy ożywia się. Od pierwszego kontaktu wzbudza sympatię, uwielbia kontakt z człowiekiem. Okazuje wdzięczność za zainteresowanie, cechuje się inteligencją, jest łagodna.

Z pieskami żyje w wielkiej przyjaźni i zgadza się z nimi.

Jest cudowną sunią, o wspaniałym charakterze, delikatną, subtelną, o dużym uroku, którym ujmuje wszystkich, którzy ją poznają.

To pies bezproblemowy. Maja czeka na dom, czeka na miłość.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

Czytaj więcej...

Maciuś trójłapek, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

macius m pies piesek psy do adopcji warszawa

 

 

Maciuś trójłapek,

który nie traci nadziei.  

Jest dojrzałym, mądrym psem. To piesek z charakterem, toteż poszukuje domu, dobrego, spokojnego bez innych zwierząt gdyż nie przepada za towarzystwem innych cztero-łapków. Piesek jest przyjacielski, radosny, radośnie podskakuje.

Maciuś ostatnio przeszedł operację amputowania tylniej łapki. Świetnie sobie bez niej radzi, swobodnie i sprawnie chodzi, biega, nawet skacze.

Niestety brak łapki sprawia, że jego szanse na adopcję są małe. A przecież kaleka psina też ma pragnienia, Maciuś nie jest bardziej kłopotliwy, gorszy, czy brzydszy.

Nie trzeba go leczyć, w żaden sposób traktować jak niepełnosprawnego, nie wymaga szczególnej troski. Jest w pełni sprawny - biega, skacze.

Czytaj więcej...

Dziewucha, suczka do adopcji, Warszawa

Podziel się

dziewucha1 pies psy suka do adopcji warszawa

 

 

Dziewucha, ur. 2002 r.

Dziewucha to mała sunia, która jest dojrzałą damą. Sunia jest w typie szpica i ma ładne puszyste czarne futerko. Dziewucha jest łagodna, towarzyska i kochająca ludzi. Jest dobrze ułożona, inteligentna i strasznie wesoła.

Pomimo dojrzałego wieku uwielbia zabawy, ruch i spacerki. Zachęcona do zabawy ożywia się od razu. Bardzo chce i potrafi się pięknie bawić z człowiekiem i psami.

Zgadza się z innymi psami ale lubi być dominantką - może być w domu jako jedyny pies lub z psem, który się jej podporządkuje. To wspaniała, pogodna, posłuszna i cierpliwa sunia. Czeka na odpowiedzialny i kochający dom.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

 

Czytaj więcej...

Franek, pełen energii pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

Franek1-2011 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Franek, ur. 2011 r.

Franek jest bardzo miłym, mądrym, młodym uroczym psiakiem. To śmieszny, nieduży kundelek na krótkich łapkach o ładnym umaszczeniu. Łagodny w stosunku do ludzi, spragniony bliskości człowieka. Uwielbia spacery i na smyczy ładnie chodzi, jest przyjazny i nie sprawia żadnych kłopotów. Rozumie bardzo dużo i szybko się uczy. Franek byłby dobrym psem dla rodziny, ma charakter ugodowy i lubi aktywny tryb życia.

Franek to wesoły psiak pełen wigoru. Będzie wiernym przyjacielem, który nie będzie sprawiał problemów. Może zamieszkać w mieszkaniu jak i w domu z ogródkiem. Franek nie traci nadziei ani pogody ducha i wierzy, że będzie miał swój dom. Jeśli nie zależy ci na urodzie lecz na dobrym serduchu psiego towarzysza to przygarnij Franka. 

Wesoły, bardzo ruchliwy ale płochliwy. Bardzo lubi drapanie za uchem.

 
 
Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

Czytaj więcej...

Dodi, radosny psiak do adopcji, Warszawa

Podziel się

4Dodi2 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Dodi

Dodi to młody, wesoły, średniej wielkości piesek do adopcji. Dodi jest bardzo miły, przyjazny wobec ludzi z każdym dniem wraca mu wiara w człowieka. To przeuroczy psiaczek o bardzo przyjaznym usposobieniu, nie jest nachalny ale szalenie się cieszy jeżeli osoba, którą zna poświęci mu trochę czasu.

Dodi to psiak o przyjaznym charakterze. Jest dobrze ułożony, inteligentny, łagodny i przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i innych psów. Dogaduje się z innymi psami i z pieskami żyje w przyjaźni. Bystry i mądry, reaguje na podstawowe komendy, szybko się uczy, lubi kontakt z człowiekiem i spacerki, ładnie chodzi na smyczy.

Czytaj więcej...

Wojtusiowa, energiczna suka do adopcji, Warszawa

Podziel się

wojtusiowa4 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Wojtusiowa, ur 2007 r.  

Wojtusiowa, jest młodą suczką, żywiołową, energiczną i skoczną. Uwielbia zabawy. Jest przyjazna i bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Bystra i mądra, szybko się uczy.

Wojtusiowa to żywiołowa sunia, uwielbia zabawę i szaleństwa. Całą magię jej osobowości skrywa wdzięczne za pomoc spojrzenie. Jest ciekawa świata, wszędzie wsadza swój nochalek. Przyjazna i wesoła nie boi się ludzkiej ręki, wesoło macha ogonkiem na każdego pojawiającego się człowieka.

Nie interesują ją psy, nie zaczepia ich, ale nie lubi spoufalania i potrafi warknąć. Szukamy dla Niej domu wśród ludzi wrażliwych, chcących zapewnić najlepsze warunki psiakowi.

Jest pełnym energii, miłości i tryskającym zdrowiem psem, któremu do pełni szczęścia brakuje tylko domu i człowieka, który obdarzy ją miłością.

Czytaj więcej...

Łatek, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

latek3 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Łatek, ur. 2000 r.

Łatek to dojrzały psiak pełen werwy i energii. Jest przyjacielski, uwielbia się przytulać, nadstawia łebek do głaskania szuka kontaktu z człowiekiem. Z innymi psiakami się bardzo dobrze dogaduje, nie zaczepia, nie wszczyna awantur. Zachowuje czystość, jest posłuszny radosny.

Jego hobby to ganianie za piłeczkami, lubi kontakt z człowiekiem i spacerki, ale nie odmawia też leżenia na kanapie. Jest bystry i żywiołowy! Bardzo szybko się uczy, dużo obserwuje i jest naprawdę mądrym zwierzakiem.

Czytaj więcej...

Sari, radosna suczka do adopcji, Warszawa

Podziel się

sari-8 pies psy suka suki do adopcji warszawa

 

 

Sari, ur. 2008 r. miła, radosna suczka

Sari, ośmieliła się bardzo i biegnie na spotkanie z człowiekiem, cieszy się, daje się glaskać. Okazało sie, że suczka jest przyjazna do innych piesków. Jest radosna.

Wygląda na to, że dostała od losu szansę na godne życie. Wydawało by się, że brakuje jej "tylko" prawdziwego domu na całe życie ale to 'Tylko" jest nadal trudne do spełnienia.

Wierzymy jednak mocno, że Sari nie spędzi reszty życia w boksie tylko u boku człowieka kochającego. Kiedy już sunia pokocha to na zawsze.

Czytaj więcej...

Brutus II, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

brutus4 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Brutus II

Brutus II jest energiczny, radosny młodzieniec, który popilnuje domu.

Brutus II to młody mieszaniec. Pies dobrze reaguje na smycz i obrożę. Jest zdrowy, to bezkonfliktowy towarzyski psiak. Jest dobrze ułożony, inteligentny. Prawdziwa ostoja uroku i sympatii.

Brutus II jest ciekawy świata i ma wielkie serce do kochania i marzy, aby ofiarować je nowemu właścicielowi. To pies bezproblemowy, ma dobry stosunek do psów, nie jest psem wymagającym.

Czytaj więcej...

Gabi, suka do adopcji, Warszawa

Podziel się

gabi pies psy do adopcji warszawa

 

 

Gabi, ur. 2009 r.

Gabi to młody psiaczek i wygląda jak owczarek kaukaski na krótkich nóżkach. Bardzo żywy, serdeczny, kocha ludzi. Uwielbia drapanie po brzuszku i noszenie na rękach. Gabi to młody o lśniąco czarno brązowym futerku i ciemnobrązowych, pełnych ciepła oczach.

Gabi jest niedużym pomysłowym psiakiem - uwielbia się bawić, ochoczo biega.

Gabi to pogodny, przemiły i sympatyczny psiak o bezkonfliktowym charakterze i wesołym, otwartym usposobieniu.

Nie sprawia kłopotów, jest pieszczochem, na widok człowieka wykłada się brzusiem do góry, z radością i rozkoszą poddając się pieszczotom i głaskom. Zgadza się z innymi psami, ale że lubi dominować - powinna być jedynym psem w domu. Będzie świetnie czuła się zarówno w mieszkaniu w bloku, jak i w domu z ogrodem.

Gabi zasługuje na kochający dom.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

Czytaj więcej...

Mały Bobik, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

bobik1 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Mały Bobik

Mały Bobik stracił pana i teraz został sam. Ten mały piesek na krótkich nóżkach mix jamnika PILNIE szuka domu. Ten malutki piesek uwielbia towarzystwo człowieka i za wszelką cenę szuka kontaktu z nim.

Kocha pieszczoty i głaski. W stosunku do człowieka kochany, wesoły, rozdaje buziaki, nie wykazuje żadnych oznak agresji. Jest grzeczny i mądry. Kolejno podbija serca ludzi, których spotyka na swojej drodze. Ujmuje łagodnością i takim wyjątkowo mądrym spojrzeniem.

Czytaj więcej...

Złoty Leo, wulkan energii, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

Leo3 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Złoty Leo

Złoty-Leo, to maluśki, młody psiaczek w kolorze miodu. Jego małe nóżki w typie jamnika dodają uroku tej psince. Złoty-Leo nie sposób nie kochać, gdyż psiaczek ma w sobie tyle wdzięku i tak bardzo lgnie do człowieka.

Najchętniej tkwił by w objęciach, przytulony i szczęśliwy na ludzkich rękach.

Jest bardzo kontaktowym psem, wpatrzonym w człowieka. Do tego radosnym i lubiącym się bawić. Jest domowym psem, nic nie niszczy, zachowuje czystość. Bardzo lubi spacery, potrafi chodzić na smyczy. Dogaduje się z innymi psami i żyje z nimi w przyjaźni.

W tym małym psiaczku jest duży zasób energii.

Złoty-Leo lubi zabawy i gonitwy z innymi psiaczkami. Jego mordka jest zawsze uśmiechnięta.

 

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

 

Czytaj więcej...

Bolek, pies do adopcjii, Warszawa

Podziel się

bolek1 pies psy do adopcji warszawa

 


Bolek, ur. 2006 r.

Bolek ma serduszko do kochania i marzy o domku. Szukamy dobrego bezpiecznego domku dla Bolka.

Piesek lubi się bawić i ma łagodny charakter, merda ogonem i zaczepia aby ktoś się nim zainteresował i poświęcił mu troszkę uwagi, uwielbia być głaskany. Ujmuje łagodnością i takim mądrym spojrzeniem.

 

Czytaj więcej...

Amik, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

Amik1-02-2013 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Amik, ur. 02. 2013 r.   

Szukamy dobrego bezpiecznego domku dla zbłąkanego Amika. Piesek nie ma jeszcze roku, zachowuje się jak szczeniak lubi się bawić ma bardzo łagodny charakter, ciągle merda ogonem i zaczepia aby ktoś się nim zainteresował i poświęcił mu troszkę uwagi, uwielbia być głaskany.

Ten psiak jest nastawiony do wszystkich przyjacielsko. Amik wyrośnie na pieska średniej wielkości. Jest dobrze ułożony, inteligentny. Jest niezwykle łagodny a przede wszystkim strasznie zasmuconym i zmartwionym pieskiem bo jeszcze bez swojego domku.

Amik jest przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i innych psów. Grzecznie przesypia całą noc, w ciągu dnia jest niekłopotliwy.

Zwracamy się z prośbą o pomoc w znalezieniu domku dla Amika.

 

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

Czytaj więcej...

Misio vel Jasio, żywiołowy pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

zwierzęta do adopcji warszawa Misio Jasio pies psy

 

 

Misio vel Jasio, ur 2009 r.  

Misio Jasio - żywiołowy, młody piesek. bardzo sympatyczny. Jest przyjazny wobec człowieka. To pogodny, przemiły i sympatyczny psiak o bezkonfliktowym charakterze i wesołym, otwartym usposobieniu.

Prawdziwa ostoja spokoju, uroku i sympatii. Całą magię jego osobowości skrywa wdzięczne za pomoc spojrzenie. Straszny pieszczoch, spragniony kontaktu z człowiekiem. T

en psiak emanuje miłością do całego świata, tylko świat nie chce jej odwzajemnić. Nieduży piesek, bardzo towarzyski.

Czytaj więcej...

Dafni, suka do adopcji, Warszawa

Podziel się

dawni2 pies psy suka suki do adopcji warszawa

 

 

Dafni

Urocza, przymilna suczka, trochę nieśmiała.

Poznajcie DAFNI, to wyjątkowa sunia, sam wygląd powala, a zachowanie rozczula każdego. Sunia troszkę nieśmiała, ale bardzo przytulaśna jak już się odważy i przekona do człowieka, merda wesoło ogonkiem i czeka na pieszczoty.

 

Czytaj więcej...

Jacuś, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

jacus1 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Jacuś, ur. w 2010 roku

Jacuś jest młodym, zdrowym, małym psiaczkiem, raczej płochliwym. Jacuś jest bezkonfliktowy, towarzyski, ujmuje łagodnością i takim mądrym i smutnym spojrzeniem.

Jest bardzo miły, przyjazny wobec ludzi z każdym dniem wraca mu wiara w człowieka. To przeuroczy psiaczek o bardzo przyjaznym usposobieniu. Jest łagodny, delikatny i przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i innych psów.

Jacuś zapewne miał bardzo ciężkie życie i dlatego jest tak wdzięczny. To pies zupełnie nieagresywny, bezproblemowy, ma również dobry stosunek do psów, nie jest psem wymagającym, nie jest nachalny - kocha człowieka.

Jest pełnym energii, miłości i tryskającym zdrowiem psem, któremu do pełni szczęścia brakuje tylko domu i człowieka, który obdarzy go miłością. Mamy nadzieję, że trafią się wspaniali ludzie, którzy podarują Jacusiowi dom.

 

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, 22-833-81-30, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, 22-751-33-80, Ewa Gontarek

Czytaj więcej...

Kacperek, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

kacper2 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Kacperek

Kacperek, przytulny mix jamnika. Kacperek jest młodym małym psiaczkiem w typie jamnika. Kacperek dobrze reaguje na smycz i obrożę. Jest zdrowy, bezkonfliktowy, dobrze ułożony, inteligentny, towarzyski psiak, który ujmuje łagodnością i takim mądrym spojrzeniem.

To pies bezproblemowy, pozytywnie nastawiony do ludzi. Ma dobry stosunek do psów i z pieskami żyje w przyjaźni. To pogodny psiak o bezkonfliktowym charakterze i otwartym usposobieniu. 

Kocha pieszczoty i głaskane. W stosunku do człowieka kontaktowy i przyjazny, każdego wita uśmiechem. Jest posłuszny, ładnie pilnuje się i wraca na zawołanie.

W domu jest grzeczny i niekłopotliwy, potrafi zachować czystość. Kacperek jest świetnym pieseczkiem dla tych, którzy szukają niewielkiego pieska. Ładnie się bawi uwielbia biegać. Czeka na swój własny szczęśliwy domek.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, 22-833-81-30, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, 22-751-33-80, Ewa Gontarek

Czytaj więcej...

Aza, sunia do adopcji, Warszawa

Podziel się


aza2012 1 pies psy suka suki do adopcji warszawa

 

 

Aza

Szukamy bezpiecznego domku dla Azy. Sunia jest młoda, lubi się bawić i ma łagodny charakter, uwielbia być głaskana. Aza jest nastawiona do wszystkich przyjacielsko. Ujmuje łagodnością i takim mądrym i wesołym spojrzeniem. Sunia jest mała, dobrze ułożona, inteligentna. Jest łagodna i przyjaźnie nastawiona zarówno do ludzi jak i innych psów. Aza kocha pieszczoty i potrafi się cieszyć życiem i machać swoim ogonkiem, każdego wita uśmiechem.

 

 

Czytaj więcej...

Miki, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

miki2012 3 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Miki, ur. w czerwcu 2009 r.  

Miki, młody piesek jest bardzo łagodny, przyjazny wobec ludzi. Bawi się z innymi psami, jest bardzo energiczny i żywiołowy i radośnie wita każdego człowieka. Od pierwszych chwil pod naszą opieką jest bardzo przyjacielski, uwielbia się przytulać, nadstawia łebek do głaskania szuka kontaktu z człowiekiem. Z innymi psami dobrze się dogaduje. Piesek chciałby mieć swojego człowieka dla siebie. Bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem.

Jest bardzo otwarty i kontaktowy, grzecznie spaceruje na smyczy.

Nie sprawia kłopotów, bardzo dobrze dogaduje się z suniami jak i psami. Z pieskami żyje w wielkiej przyjaźni. Niezwykle przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i do zwierząt. Ma wielką chęć życia. Jest ufny i kontaktowy, posłuszny. Ma bardzo dobry stosunek do człowieka, uwielbia głaskania i pieszczoty, nie jest nachalny ale przeogromny z niego pieszczoch. Miki bardzo czeka na swojego człowieka, który zapewni mu kochający dom.

Czytaj więcej...

Tajga, suka do adopcji, Warszawa

Podziel się

tajga052007 1 pies suka psy suki do adopcji warszawa 

 

Tajga, ur. 2000 r.

Tajga czarnulka - uosobienie spokoju i cierpliwości. Tajga to średniej wielkości czarno - srebrna sunia. Charakterystyczne dla Tajgi jest brak agresji. Wygłaskana po krótkiej chwili nieśmiało daje znak łebkiem, że chce jeszcze.

Zaczaruje spojrzeniem i podaniem łapki. Kiedy jej mama została adoptowana, Tajga rozpaczała po stracie mamy. W ciągu miesiąca jej pyszczek przyprószył się srebrnym kolorem z tęsknoty.

Z innymi psiakami się bardzo dobrze dogaduje. To wesoły niekonfliktowy towarzyski piesek lubi zabawy i gonitwy. Tajga bardzo chętnie chodzi na spacer na smyczy, nie protestuje przy czesaniu. 

 

Czytaj więcej...

Lesio, mały piesek do adopcji, Warszawa

Podziel się

lesio2 pies piesek psy do adopcji warszawa

 

 

Lesio, ur. w czerwcu 2006 r.


Przemiły piesek, lubi głaskanie, merda ogonkiem, ładnie chodzi na smyczy. Bardzo garnie się do ludzi.

Jest spokojny, łagodny, toleruje inne psy. Lesio to urokliwy wspaniały kundelek. Jest to psiaczek w średnim wieku, średniego wzrostu i ma śliczną, błyszczącą sierść.

Lesio to żywe srebro, kocha pieszczoty w każdej ilości i przez cały czas potrafi się cieszyć życiem i machać swoim ogonkiem, każdego wita uśmiechem.

Czytaj więcej...

Dandi vel Ptyś, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

dandi8 pies psy do adopcji warszawa 

 

Dandi vel Ptyś, ur. początek marca 2006 r.

Dandi - Ptyś, wesoły psiak. Dandi - Ptyś to młody szorstkowłosy, ślicznie umaszczony, pojętny psiak w typie terriera, który szybko dostosowuje się do sytuacji i nowych wymagań. Widać jak duży potencjał tkwi w tym sympatycznym kundelku. Dandi - Ptyś jest nastawiony na człowieka. Potrzebuje wspólnych zabaw, chętnie się uczy nowych rzeczy. Chce czuć się potrzebny i akceptowany.

Dandi - Ptyś uwielbia zabawy. W mieszkaniu psiak jest grzeczny. Zachowuje czystość, potrafi zostać sam, nie hałasuje i nie niszczy. Psiak ma sporo energii, jest zawsze chętny na spacer, bieganie czy zabawę. Kontakty z psami ma dobre, może przywitać się z każdym psem - jest łagodny do zwierząt.

Dandi-Ptyś jest przyjacielsko nastawiony do ludzi, łatwo nawiązuje kontakt, szybko się zaprzyjaźnia.

Czytaj więcej...

Diana, przeurocza sunia do adopcji, Warszawa

Podziel się

diana8 pies psy suka do adopcji warszawa

 

 

Diana, ur. 2006 r.

Diana jestmłodą i piękną sunią. Człowieka, który ją przygarnie pokocha miłością wielką. Należy jednak jej tylko poświęcić trochę czasu, wygłaskać, wtedy na pewno zaufa. To radosna, niezwykle miła psinka, nie jest stworzeniem wymagającym wiele uwagi, potrzebuje tylko kontaktu z człowiekiem i dużo miłości. Uwielbia się przytulać, kocha głaskanie.

W stosunku do człowieka kochana, przymilna, wesoła, rozdaje buziaki. Jest grzeczna i mądra, niezwykle łagodna i przyjaźnie nastawiona zarówno do ludzi jak i innych psów. Z innymi psami bez problemu ustala zasady współistnienia.

Czytaj więcej...

Dymek vel Syriusz, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

dymek8glowa pies psy do adopcji warszawa

 

 

Dymek vel Syriusz, ur. początek marca 2006 r.

pies myśliciel w typie gończego polskiego

Dymek - Syriusz, jest pieskiem młodym, bardzo zrównoważonym, ale jednoczenie zabawowym. Bardzo przyjacielski do człowieka i innych piesków. Dymek to piesek średniej wielkości. Dymek jest pozytywnie nastawiony do ludzi i innych zwierząt. Jest bardzo miły, przyjazny wobec ludzi. To przeuroczy psiaczek o bardzo przyjaznym usposobieniu, nie jest nachalny ale szalenie się cieszy jeżeli osoba, którą zna poświęci trochę czasu. Jest dobrze ułożony, inteligentny.

Czytaj więcej...

Oskar, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

Oskar2 pies psy do adopcji warszawa

 

 

 Oskar

przyjacielski psiak - mix foxterrierka

Oskar to roczny, średniej wielkości psiaczek, zachowuje się jak szczeniak lubi się bawić ma łagodny charakter, ciągle merda ogonem i zaczepia aby ktoś się nim zainteresował i poświęcił mu troszkę uwagi , uwielbia być głaskany.

Psiaczek jest ładnie umaszczony i jest pieskiem w typie foxterirerka. Ten psiak nie wie co to agresja jest nastawiony do wszystkich bardzo przyjacielsko. Ujmuje łagodnością i takim mądrym spojrzeniem.

Oskar jest dobrze ułożony, inteligentny. Jest łagodny i przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i innych psów. Psiaczek jest niezwykle posłuszny bardzo ładnie pilnuje się i wraca na zawołanie. Lubi spacery i z ciekawością obserwuje świat. Chętnie biega i bawi się z innymi psami.

Polecamy tego niezwykłego psiaka, który na pewno dostarczy wielu niezapomnianych chwil, a nową rodzinę pokocha całą swoją miłością. 

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, 22-833-81-30, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, 22-751-33-80, Ewa Gontarek

Czytaj więcej...

Tonik, mały pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

tonik sierpien08 8 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Tonik, ur. w 2006 r.

Tonik, mały wesołek. Tonik - Bardzo łagodny, przyjazny, mało szczeka, piesek jest w typie pinczerka, jest małym pieskiem.

Od pierwszych chwil pod naszą opieką jest bardzo przyjacielski, uwielbia się przytulać, sam wpycha się na kolana, nadstawia łebek do głaskania szuka kontaktu z człowiekiem.

Z innymi psiakami się bardzo dobrze dogaduje, nie zaczepia, nie wszczyna awantur. Tonik jest cudownym psem, zachowuje czystość w domu, jest posłuszny radosny. Gorąco wita Przyjaciół. 

Czytaj więcej...

Amir w typie rottweilera, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

zwierzęta do adopcji warszawa Amir pies psy warszawa

 

 

Amir, ur. w 2002 r.

To dzielny dojrzały piesek w typie rottweilera. Dzielny i pełen pokory, wciąż ufny, przyjmujący wszystko co przyniesie życie z niesamowitym spokojem, kolejno podbija serca ludzi, których spotyka na swojej drodze. Ujmuje łagodnością i takim wyjątkowo mądrym spojrzeniem. Ten duży pies jest super łagodnym i przyjaznym. Cechuje się dużą inteligencją. Z innymi psiakami się bardzo dobrze dogaduje, nie zaczepia, nie wszczyna awantur. Z pieskami żyje w wielkiej przyjaźni. Zachowuje czystość w domu, jest posłuszny radosny. Gorąco wita Przyjaciół.

Czytaj więcej...

Fredka, suczka do adopcji, Warszawa

Podziel się

fredka lipiec2012 3 pies suka psy suki do adopcji warszawa

 

 

Fredka  

Fredka to młoda, średniej wielkości sunia o ładnym bursztynowym odcieniu. Fredka jest bardzo spokojna i grzeczna, nie narzuca się. Sama słodycz - nieśmiała przylepka. Spokojna i zrównoważona, nie jest lękliwa.

Uwielbia kontakt z człowiekiem, podąża za nim jak cień. Bystra, bardzo szybko się uczy, wpatruje się w opiekuna, próbując odgadnąć jego oczekiwania.

Wspaniała, niezwykle urokliwa po bliższym poznaniu, spędza dużo czasu z brzuszkiem wystawionym do głaskania. Jest bardzo otwarta i kontaktowa. Lubi pracę z człowiekiem, grzecznie spaceruje na smyczy.

Czytaj więcej...

Leśny, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

lesny m pies psy do adopcji warszawa

 

 

Leśny, urodzony ok. 2006 r.

Leśny, został tak nazwany dlatego, że przybiegł do przytuliska od strony lasu. Już wtedy był pieskiem o wrażliwej naturze, co oznacza, że na początku boi się obcych osób, stara się schować jednak po czasie zaczyna się pokazywać.

Potrzebuje dużo cierpliwości a pragnienie miłości ma wypisane w swoich psich oczach.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

Czytaj więcej...

Borys, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

borys2012 4 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Borys

Borys o wyjątkowym spojrzeniu. Borys to psiak w typie labradora koloru biszkoptowego. Psiaczek ma duże, piękne i smutne oczy, które przyciągają człowieka, widać w nich ogromną tęsknotę za domem, za przyjacielem.

Patrząc na Borysa nie chce się widzieć tego żalu, smutku, rezygnacji i pogodzenia ze swoim losem. To pies bezproblemowy.

Czytaj więcej...

Gaja, suczka do adopcji, Warszawa

Podziel się

gaja2012 4 pies psy suka suki do adopcji warszawa

 

 

Gaja

pogodna sunia - owczarek niemiecki

Gaja to sunia, która jest dojrzałą damą, która została znaleziona wygłodzona i wychudzona. Gaja jest ładnym smukłym owczarkiem niemieckim. Jest łagodna, towarzyska i kochająca ludzi, dobrze ułożona, i cechuje się dużą inteligencją.

Jest pojętna, chętna do współpracy, przepełnia ją radość życia. Zgadza się z innymi psami. To wspaniała, pogodna, posłuszna i cierpliwa sunia. Pięknie zbudowana o grubym ładnym futerku. Uwielbia ruch.

Do każdego, kto okaże suni odrobinę sympatii, odnosi się z serdecznością. Bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem. Jest przemiła zarówno w stosunku do ludzi i zwierząt. Gaja to bezproblemowa sunia, jest bardzo cierpliwa. Ma dobry stosunek do psów. Gaja dysponuje ogromnymi zasobami energii.

Czeka na odpowiedzialny i kochający dom, ktoś, kto ją przygarnie będzie miał wspaniałego i niezastąpionego przyjaciela oraz obrońcę.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

Czytaj więcej...

Brytanik, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

brytanik m pies psy do adopcji warszawa

 

 

Brytanik, ur. 2007 r.

Brytanik to ostry pies z charakterem do pilnowania domu. Jest dojrzałym, mądrym psem. To pies z charakterem, toteż poszukuje domu, dobrego, spokojnego bez innych zwierząt gdyż nie przepada za towarzystwem innych cztero-łapków. Wykluczony jest dom, w którym mieszkają inne zwierzęta. To idealny psiak do pilnowania domu.

Brytanik nie jest złośliwy, jednak wymaga stanowczości i konsekwencji w działaniu ze względu na bycie psem ostrym a czasami agresywnym.

Szukamy dla Brytanika właścicieli cierpliwych, konsekwentnych, doświadczonych w posiadaniu psów w typie wymagających ras. Widać, że życie go nie oszczędzało.

 

Czytaj więcej...

Zadzior, mały piesek do adopcji, Warszawa

Podziel się

pies do adopcji pies psy do adopcji warszawa

 

 

Zadzior

Mały kundelek z dobrym sercem o imieniu Zadzior, poszukuje nowego domu z powodu ciężkiej choroby właścicielki. Jest bardzo towarzyski, lubi dzieci i potrzebuje obecności człowieka w domu. Bardzo szybko przywiązuje się do nowych właścicieli, mimo braku wychowania daje się układać i dość szybko się uczy.

Ma wszystkie niezbędne szczepienia, jest odrobaczony i posiada książeczkę zdrowia oraz chipa z danymi. Cecha charakterystyczna - zawinięty ogonek.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

Czytaj więcej...

Dora, średnia suczka do adopcji, Warszawa

Podziel się

zwierzęta do adopcji warszawa Dora psy pies suka suki

 

Dora, ur. październik 2002 r.

Średniej wielkości suczka o krótkim futerku a na wierzchu przypruszone czarnym. Odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Bardzo łagodna i przyjazna. Bardzo lubi towarzystwo człowieka.

Została porzucona przez właścicieli, którzy sprzedali swoją posesję a Dorę zostawili na pastwę losu.

Zdana na własne siły bardzo dzielnie sobie radziła zjednując sobie sympatię okolicznych mieszkańców.

Ponad wszystko pragnie miłości człowieka i własnego domu, jednak dotychczas jeszcze tego nie znalazła.

 
 
Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

Czytaj więcej...

Gabryś vel Farys, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

gabryś pies do adopcji pies psy do adopcji warszawa

 

 

Gabryś vel Farys, ur. sierpień 2009 r.

Gabryś pozytywnie nastawiony do świata. Gabryś to młody wesoły psiak. To  piesek pełen pokory, ufny. Teraz już bezpieczny, kolejno podbija serca ludzi, których spotyka na swojej drodze.

Ujmuje łagodnością i takim wyjątkowo mądrym spojrzeniem. Jest pozytywnie nastawiony do ludzi i innych zwierząt, również kotów. Ładnie się bawi uwielbia biegać i aportować. Potrafi zostawać sam w domu. Nawiązuje dobry kontakt z domownikami, bardzo szybko się uczy, jest spostrzegawczy, sprytny, pomysłowy.

Z innymi psami bez problemu ustala zasady współistnienia, nie wdaje się w niepotrzebne konflikty.

Gabryś mieszka z 4 kotami, którymi interesuje się jako partnerami do zabawy. Jest pieskiem bardzo wesołym i przyjaznym. Uwielbia chodzić na spacery. Jest pełnym energii, miłości i tryskającym zdrowiem psem, któremu do pełni szczęścia brakuje tylko dom i człowiek, który obdarzy go miłością.

Czytaj więcej...

Łatka, suczka do adopcji, Warszawa

Podziel się

latka-1a-2009 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Łatka

Gdy smutno Ci lub źle - przygarnij serce psie! Serduszko to znajduje się we wspaniałym psiaku o imieniu Łatka. Łatka ma również radośnie rozmachany ogonek do witania, zimny nosek do trącania i szybkie łapki do biegania. Nie ma tylko jednego - domu.

Czeka na swój własny szczęśliwy domek, w którym zazna w końcu miłości i opieki na jaką zasługuje

Łatka to młoda, mała, wesoła sunia. Łatka ma też wielkie piękne oczy o ufnym spojrzeniu. Sunia ma śliczną, błyszczącą jedwabistą sierść, miłą w dotyku. Łatka czeka na dom, czeka na miłość.

Czytaj więcej...

Nusia, mała suka do adopcji, Warszawa

Podziel się

n dodo3 pies psy suka suki do adopcji warszawa

 

Nusia, ur. w połowie czerwca 2007  r.

Nusia opiekunka kociaków. Nusia to młoda, filigranowa sunia. Nusię nie sposób nie kochać – ma w sobie tyle wdzięku i tak bardzo lgnie do człowieka. Nusia ma dobry kontakt z kotami z którymi się bawi i razem śpi.

W domu jest grzeczna, lubi się trochę pobawić z człowiekiem lub swoim psim towarzyszem, ale gdy nic ciekawego się nie dzieje to ucina sobie drzemkę. Umie zostawać sama w domu, W stosunku do ludzi Nusia to przylepa, uwielbia drapanie i siedzenie obok osoby. Jest spokojna, delikatna, nie narzucająca się nikomu. Cichutko czeka aż ktoś ją wypatrzy i pokocha.

Nusia jest niewielka i niepozorna, ma szare futerko i właściwie nic by Nusię nie wyróżniało spośród innych psiaków a jednak to ją zauważymy gdy spojrzy na nas swymi oczami. Swą inteligencją i bystrością spojrzenia potrafi uwieść nie jedno ludzkie serce. Nusia to pocieszacz, dobra dusza, która rozbawi, pocieszy i rozrusza największego leniucha. Sunia czeka na swój własny szczęśliwy domek.

Czytaj więcej...

Biały Bolek, uśmiechnięty pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

BialyBolek6m

 

 

Biały Bolek

Biały Bolek to młody, przemiły, urokliwy, wspaniały kundelek, który zawsze cieszy się z życia. Na mordce Białego Bolka jest namalowany wieczny uśmiech. Psiaczek jest niezwykle posłuszny bardzo ładnie pilnuje się i wraca na zawołanie. Lubi spacery i z ciekawością obserwuje świat. Chętnie biega i bawi się z innymi psami.

Do każdego, kto okaże mu odrobinę sympatii odnosi się z ogromną serdecznością, jest ufny i kontaktowy.

 

Czytaj więcej...

Kucyk, mały pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

kucyk3 pies psy mały do adopcji warszawa

 

 

Kucyk, ur. w 2005 r.

Kucyk jest małym, dojrzałym pieskiem. Jest łagodny, bardzo ruchliwy, wesoły, towarzyski, serdeczny, przyjacielski i przymilny wobec ludzi. Lubi suczki, natomiast nie każdego psa toleruje.

Kucyk pomimo, że jest psiakiem dojrzałym, zachowuje się jak szczeniak lubi się bawić ma bardzo łagodny charakter, ciągle merda ogonem i zaczepia aby ktoś się nim zainteresował i poświęcił mu troszkę uwagi, uwielbia być głaskany.

Ten psiak nie wie co to agresja jest nastawiony do wszystkich bardzo przyjacielsko. Jest dobrze ułożony, inteligentny. Jest niezwykle łagodny i przyjaźnie nastawiony do ludzi. Uwielbia spacery, zabawy i gonitwy, ma dużo niespożytej energii i pogodne usposobienie. Polecamy tego niezwykłego psiaka, który na pewno dostarczy wielu niezapomnianych chwil, a nową rodzinę pokocha całą swoją miłością.

Zwracamy się z prośbą o pomoc w znalezieniu jakiegoś miejsca dla tego niesamowicie kochanego psa.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

Czytaj więcej...

Krzysia, kochana suczka do adopcji, Warszawa

Podziel się

krzysia m pies psy suka suki do adopcji warszawa

 

 

Krzysia, ur. 2009 r.

Krzysia, młoda, przyjacielska, przymilna suczka. Uwielbia głaskanie i prosi o pieszczoty. Sunia ma błyszczącą sierść. Krzysia to żywe srebro, to podręczna przytulanka. Ta sunia uwielbia człowieka i za wszelką cenę szuka kontaktu z nim. Jest grzeczna i mądra. Jest dobrze ułożona, inteligentna. Nie narzuca się, jest psiaczkiem z sercem na łapce, chce kochać i potrafi kochać. Często wyleguje się na pleckach wystawiając spory, najedzony brzuszek. Sunia jest posłuszna, ładnie pilnuje się i wraca na zawołanie. Lubi spacery i z ciekawością obserwuje świat. Psiak jest przesympatyczny, bardzo uczuciowy i ma poczucie humoru.

Czytaj więcej...

Cezar, średni pies do adopcji, Warszawa

Podziel się


 cezar6 pies psy do adopcji warszawa

 

Cezarek, ur. w 2005 r. 

Cezarek ma śliczne futerko i lubi być czesany to piesek średniej wielkości przypomina owczarka z długą płową szerścią tylko w wersji małego pieska. Ma spokojny, dobry charakter, ufny i przyjacielski. Uwielbia dzieci! Jak pokocha to na śmierć i życie! 

Jest to piesek niekonfliktowy lubiacy towarzystwo innych psów i kotów, idealny przyjaciel rodziny. Cezar jest cudownym psem, zachowuje czystość w domu, jest posłuszny, radosny.

Gorąco wita Przyjaciół.

 

Czytaj więcej...

Puchatek, młody pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

puchatek12 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Puchatek

Puchatek może zostać twoim przyjacielem!

Puchatek to młody piesek pełen pozytywnej energii, uwielbia skakać, jest niezwykle szybki, uwielbia zabawę. Z innymi pieskami żyje w przyjaźni, bez problemu ustala zasady współistnienia.

Puchatek jest niezwykle posłuszny. To przyjaciel całego świata, wita uśmiechem i merdaniem ogona. Kocha towarzystwo człowieka, jest przyjazny i oddany, lgnie do człowieka i nie lubi być sam.

Uwielbia zabawy z ludźmi i innymi psami, lubi ruch, spacery, ale jak trzeba staje się poważny i spokojny. Puchatek to pieszczoch. Bystry i mądry, dobrze ułożony, inteligentny i szybko się uczy, bez najmniejszych problemów zaaklimatyzuje sie w nowym domu. Równocześnie jest czujnym psem. 

Będzie prawdziwym, wdzięcznym i radosnym przyjacielem osoby, która się nim zaopiekuje.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

Czytaj więcej...

Czarna Ula, mała suka do adopcji, Warszawa

Podziel się

czarna-ula1-2010 pies psy suka suki do adopcji warszawa

 

 

Czarna Ula

Czarna Ula, słodka sunia mix jamniczka. Czarna Ula to młoda suczka, która jest pozytywnie nastawiona do ludzi i innych zwierząt, również kotów. Ładnie się bawi uwielbia biegać i aportować. Potrafi zostawać sama w domu.

Sunia do adopcji jest spokojna i radosna, lubiąca zabawy i towarzystwo ludzi.

Czytaj więcej...

Łatek Mały, starszy pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

latekm

 

 

Łatek Mały, ur. w 2000 r.

Łatek Mały, to starszy, mały, biało łaciaty radosny piesek, który jest ciekawy świata. Łatek Mały nie jest klasyczną psią pięknością ale ten uroczy psiak o wielkim serduszku ma kilka zalet - grzecznie chodzi na smyczy, reaguje na podstawowe komendy, jest sympatyczny i komunikatywny.

Ma anielską cierpliwość daje sobie zrobić wszystko. Przyjazny dla ludzi, szybko się uczy, dużo obserwuje i jest naprawdę mądrym zwierzakiem.

Łatek Mały jest przyjacielski, uwielbia się przytulać, nadstawia główkę do głaskania. Pomimo swego wieku ma wielką chęć życia i lubi wszystko zbadać własnym nosem. W domu jest grzeczny i niekłopotliwy, potrafi zachować czystość. Łatek Mały jest spokojnym psem z pozytywnym nastawieniem do życia. Za odrobiną czułości przychodzi i wtula swój mały łepek wprost w ręce opiekuna.

Czytaj więcej...

Czarnuś, piesek bez oka do adopcji, Warszawa

Podziel się

czarus wrzesien2012 15 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Czarnuś, ur. 07. 2010 r.

Czarnuś jest łagodnym spokojnym pieskiem. W mieszkaniu nie niszczy. Toleruje koty. Niestety na spacerze warczy na psy, zaś suczki ignoruje.

Czarnuś jest pieskiem lękliwym i na spacerze trzeba być szczególnie ostrożnym. Czaruś boi się hałasu, skupisk ludzi, komunikacji miejskiej. Spacery przy ruchliwych ulicach, na bazarze lub zostawienie go przed sklepem, są absolutnie wykluczone.

Za to Czarnuś uwielbia spacery w parku i po spokojnych ulicach. Jest radosnym, wesołym pieskiem. Uwielbia zabawę piłeczką lub patykiem, chociaż jeszcze nie umie przynosić piłeczki.

Czytaj więcej...

Inka, suczka bez oczka do adopcji, Warszawa

Podziel się

inkasuczka2 pies psy suka suki do adopcji warszawa

 

 

 

Inka

Inka, to mała, młoda radosna, niezwykle miła psinka, lubiąca trochę pospać, taki typ "kanapowca" , więc jej obecność nie sprawia nikomu problemów, nie jest stworzeniem wymagającym wiele uwagi, potrzebuje tylko kontaktu z człowiekiem i dużo miłości. Uwielbia się przytulać, kocha głaskanie. Inka jest cudownym psem, zachowuje czystość w domu, jest usłuchana, radosna. Jest bardzo energiczną, przyjacielską sunią.

Dobrze dogaduje się z innymi psami, jest bardzo uległa. Uwielbia głaskanie, doskonale reaguje na człowieka. Czysta w domu, nie niszczy. Nie Potrzebuje po prostu trochę opieki i miłości. Po prostu serca. Jest psem niewymagającym, bezproblemowym, wychowanym. Może mieszkać w bloku, nie potrzebuje dużo ruchu, wiec idealna by była do spokojnego domu.

 

Czytaj więcej...

Sabinka, mała suczka do adopcji, Warszawa

Podziel się

sabinka maj13 1 pies psy suka suki do adopcji warszawa

 

 

Sabinka, ur. 22. 12. 2006 r.

Bardzo miła, mała suczka, ok. 10 kg wagi. Została oddana przez swoją opiekunkę bez żadnego poważnego powodu, po prostu po 6 latach już jej nie chciała, mimo, że była u niej od drugiego miesiąca życia. Kiedy została wsadzona do samochodu zupełnie nie rozumiała co się dzieje, widać było w psich oczach rozpacz, gdyby mogła krzyczała by "nie zostawiaj mnie". Patrząc na tą scenę serce pękało z żalu. Kobieta odwróciła się i odeszła.

Kiedy sunia przyjechała do domu tymczasowego, ładnie przywitała się ze wszystkimi, cały czas jednak podbiegała do drzwi aby odwieźć ją już do domu, Sabcia miała nadzieję, nie wiedziała. że powrotu już nie ma.

Czytaj więcej...

Kuleczka, suczka do adopcji, Warszawa

Podziel się

zwierzęta do adopcji warszawa Kuleczka pies psy suka suki

 

Kuleczka, ur. 20. 09. 2004 r.

Jest super uroczą kochaną sunią, "wulkanem energii".
Urocze szczenię zostało znalezione 17. 01. 2005 r. na Kępie Potockiej (róg Potockiej i Gwiaździstej) przez pana Marcina podczas spaceru ze swoim psem. Suczka była przywiązana do słupka, wygląda na to, że celowo porzucona.

Kulała na prawą tylnią łapę - pan Marcin zgłosił się do fundacji CANIS z prośbą o pomoc - po wykonaniu RTG w lecznicy okazało się, że łapa jest złamana i wymagany jest zabieg chirurgiczny. 

22. 01. 2005 r. lek. wet. Jarosław Wypart - chirurg - wykonał operację gwoździowania kości, usuwając jednocześnie fragment mięśni, które zostały uszkodzone razem z kością.

Kuleczka po operacji doszła do siebie super. Gwoździe umieszczone w łapce muszą pozostać, być może na zawsze. Zależy to od tego czy wytworzy się w łapce stan zapalny, czy będzie odczuwała jakiekolwiek dolegliwości.

Czytaj więcej...

Sara, duża suka do adopcji, Warszawa

Podziel się

sara72014

 

 

Sara, ur. w styczniu 2008 r.

energiczna, żywiołowa suka do adopcji

Sara jest młodą, zrównoważoną i grzeczną sunią. Jest delikatna i ostrożna w kontaktach z nowym. Dosyć niezależna i samodzielna, ale szybko przywiązuje się do opiekuna.

W kontaktach z człowiekiem nie jest nachalna, ale bardzo potrzebuje bliskości. Sara jest bystrą sunią, bardzo szybko się uczy. Wspaniała, niezwykle urokliwa po bliższym poznaniu. Zaczaruje spojrzeniem i podaniem łapki.

Od pierwszego kontaktu wzbudza sympatię. Jest bardzo otwarta i kontaktowa. Lubi pracę z człowiekiem, grzecznie spaceruje na smyczy. Nie sprawia kłopotów, bardzo dobrze dogaduje się z resztą psiego stada.

Jest wesoła, bardzo lubi się bawić i wariować. Jest cudowną sunią , o wspaniałym charakterze, delikatną, subtelną, o dużym uroku, którym ujmuje wszystkich, którzy ją poznają. Szukamy dla niej domu, który byłby pełen ciepła.

 

Czytaj więcej...

Tobi, pies rasy spaniel tybetański do adopcji, Warszawa

Podziel się

tobi5 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Tobi, 

spaniel tybetański

Tobi jest rasowym psiaczkiem rzadko spotykanej rasy. Jest psem aktywnym, o wysokim stopniu czujności i posłuszeństwa, jest psem inteligentnym, łagodnie usposobionym, oddanym, przyjaznym, ceniącym życie rodzinne, a jego charakter ma wiele znamion kociej osobowości.

To taki mały psiak do towarzystwa. Tobi jest ciekawym świata i radosnym psem. Grzecznie chodzi na smyczy, reaguje na podstawowe komendy. Ma anielską cierpliwość do zabiegów pielęgnacyjnych. Potrafi być uparciuchem, ale konsekwencja człowieka przywraca go do porządku.

Czytaj więcej...

Markiz, pies do adopcji, Warszawa

Podziel się

markiz top pies psy do adopcji warszawa

 

 

Markiz - ur. w 2010 r.

Uroczy, łagodny pies ze skłonnością do tycia. Markiz to młody psiak o nienagannych manierach i zachowaniu. Piesek jest ślicznie umaszczony, grafit złamany czekoladą oraz białe dodatki powodują, że prezentuje się bardzo ładnie.

Jest łagodny, do ludzi otwarty, że na widok człowieka biegnie do niego energicznie. Ten psiak emanuje miłością do całego świata. Jest dobrze ułożony, inteligentny. Jest miły do innych piesków. Z kotami dogaduje się - mieszka z 12-toma. Jednych się boi i z krzykiem ucieka, jedne chce koniecznie umyć, jeszcze inne pogoni kiedy to chcą bawić się jego ogonem.

To wspaniały, pogodny, posłuszny i cierpliwy psiak.  Uwielbia ruch. Czeka na odpowiedzialny i kochający dom.

Czytaj więcej...

Figa, energiczna suczka do adopcji, Warszawa

Podziel się

Figa4-2010 pies psy suka suki do adopcji warszawa

 

 

Figa, ur. w 2010 r.

energiczna, wesoła suczka

Figa jest małą, energiczną suczką do adopcji, lubi się bawić i rządzić innymi psami. Do nowo poznanych osób nie podchodzi od razu, jest ostrożna. Aby w pełni zaufać potrzebuje trochę czasu, widać, że jest jedna jedyna, na pewno mocno pokocha. Lubi towarzystwo innych psów ale bardziej ceni towarzystwo człowieka.

Jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona.

Czytaj więcej...

Szpulka, malutka suczka do adopcji, Warszawa

Podziel się

pies-szpulka8 pies psy suka suki do adopcji warszawa

 

 

Szpulka

Malutka suczka Szpulka czeka na dom.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

 

Czytaj więcej...

Aby adoptować psa zadzwoń:

tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, prezes Fundacji

tel.: 501 147 350, Ewa Gontarek, wolontariusz Fundacji

Psy do adopcji

Czy wysterylizujesz swoją suczkę?

Czy wykastrujesz swojego psa?

Zadanie publiczne

Zadanie publiczne z zakresu ochrony zwierząt w 2013 r., polegające na opiece nad zwierzętami bezdomnymi i wolno żyjącymi z terenu m.st. Warszawy i zapobieganiu bezdomności zwierząt jest realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków m.st. Warszawy

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zdjęcia zwierząt Małgorzata Jaskłowska i Danuta Skarbek
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

1procent2013

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

od 26 listopada 2012 jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Przekaż 1% z podatku na nasze zwierzęta!