Przekaż 1% z podatku na nasze zwierzęta!

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

 

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku za rok 2017 na rzecz naszych zwierząt.

 

williamdom 2017 3 W sobotę 26.08.2017r. malutki Wiliam zamieszkał w nowym domu na Bielanach w Warszawie z rodziną, od której który będzie miał bardzo dużo miłości i zrozumienia dla jego delikatnego charakteru ( być może dramatyczne przeżycia z wczesnego dzieciństwa zostawiły ślad).
 
Mimo strachu i nie zrozumienia dla nowej sytuacji był bardzo dzielny. Oczywiście na początku  musiał cały czas do kogoś się przytulać, czuł się wtedy bezpiecznie. Bardzo ukochał nowe legowisko, z którego wcale nie chciał wyjść. Jednak sytuacja zmusiła Wiliama do opuszczenia swego lokum, a wtedy pomaszerował na miejsce wyznaczone do siusiania bez wcześniejszego zapoznawania się z nim. Taki z Niego mądrulek !!!! 
Jak na swoje możliwości groźnie obszczekał występujących w telewizji, zjadł obiad i kolację i po męczącym dniu pełnym wrażeń zasnął głębokim snem.
 
Teraz bardzo szukamy domu dla brata Wiliama, Harego, który jest równie wspaniałym szczeniaczkiem ale trochę odważniejszym. Bardzo radosnym brzdącem. Z pewnością lepiej żeby dorastał w swoim domu, kochany i dopieszczany. Oczywiście mama Viktoria dba o niego najlepiej jak tylko potrafi, jest bardzo dobrą opiekuńczą mamą, ale na całe życie lepiej aby oboje znalazły kochające domy. Hotel to tylko hotel sytuacja na krótko, dom to zawsze dom. Być może razem ?? było by cudnie ale nie koniecznie. Niedługo Viktoria zostanie zabrana na sterylizację i Hary zostanie sam przez 10 dni-12 dni 😞
Bardzo prosimy o przekazanie , udostępnienie naszej wiadomości do znajomych, przyjaciół. Im więcej tym samym zwiększa się szansa dla psiaków na dobre życie.
 
w sprawie adopcji proszę dzwonić  693349978
 
William jedzie do nowego domu
20170826 205500
 
0 0tt
Piesek Wiliam w nowym domu.Cała rodzina nie wyobraża sobie życia bez niego❤
william dom 1017
 

 


Psy do adopcji