Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

mini

 

Benek, piesek w typie teriera niemieckiego znalazł dom

 Przedstawiamy pierwsze chwile Benka w nowym domu ale jeszcze przed spisaniem umowy adopcyjnej.Oczywiście zanim przyjechaliśmy z Beniem kandydaci do adopcji pieska byli kilkakrotnie aby się z nim zapoznać,ponieważ Benek jako bardzo wrażliwy i wymagał wcześniejszego zapoznania się  z nowymi osobami.Na spacerku poznał miłe okoliczne psiaki i ich opiekunów.

W mieszkaniu był trochę zaniepokojony tym bardziej że spotkał się z kotem rezydentem ,który na dzień dobry ofukał Benia.W miarę upływu czasu było już co raz lepiej.
 
Otrzymałam zdjęcia i filmiki Benusia z pierwszego dnia w nowym domu.Jak widać nie jest źle ☺!!
Benuś to taki kochany mądruś.Uratowany przed złym losem ze złych warunków.?
Bądż piesku bardzo szczęśliwy.Jak minie trochę czasu to Cię odwiedzę
benekdom2019 14

ur. 01-04-2017 r.

Uroczy Benek nadal czeka na dom.

Przedstawiamy Państwu nowy wizerunek pieska po strzyżeniu. Bardzo piesek wyprzystojniał ale strzyżony czy też nie jest tym samym uroczym urwisem. Jest posłuszny, pozbawiony agresji, chociaż jak to w życiu, ma swoje sympatie i antypatie pieskowe.

Z kotami wszystko jest dobrze, próbuje się z nimi bawić ale one są ostrożne. Bardzo lubi się bawić z pieskami na spacerze a w domu swoją ulubioną gumową, piszczącą bułeczką. Zaczął upominać się o przytulanie, głaskanie co kiedyś nie było możliwe. Nie ma choroby lokomocyjnej, bardzo chętnie wskakuje do samochodu a w czasie podróży jest bardzo grzeczny.

 

 

Benio to cudowny, wierny przyjaciel. Pragnie nowego domu najlepiej z drugim pogodnym psiakiem. W domu jest grzeczny, szczeka sporadycznie, przeważnie kiedy inny pies zacznie. Za burzą nie przepada ale nie wpada w panikę kiedy jest w domu. Nie wiadomo jak znosi burzę będąc na spacerze, do tej pory nie mieliśmy takiej sytuacji.

Problemy jelitowe jakie miał z powodu biedy i złego żywienia zostały już opanowane.

Tel. w sprawie adopcji: 693349978 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Benek, to młody psiak, który wraz z innym pieskiem został przerzucony w worku na posesję biednego przytuliska. Na szczęście psiakom nic się nie stało. Mimo dramatycznych przeżyć jakie go spotkały jest to spokojny i zrównoważony pies, łagodny i nadal ufający ludziom. Jest przepięknym psiakiem, któremu brakuje bliskości człowieka, siada grzecznie i nadstawia główkę do głaskania. Jest kontaktowy, towarzyski i otwarty na człowieka i inne psy.

To piesek aktywny, lubiący ruch i zabawy. Benek jest wesoły i kontaktowy, uwielbia się bawić, ganiać się z innymi psami tak jak każdy młody i zdrowy psiak. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie aktywność. Benek jest inteligentny, pojętny i miły w kontaktach z innymi osobami. Odnajdzie się zarówno w mieszkaniu, jak i w domu z ogrodem. Wyciągnie na długi spacer leniucha i rozweseli każdą osobę. Umili długie zimowe wieczory a w letnie nie pozwoli się nudzić przed telewizorem. Ma wszelkie warunki ku temu, by stać się przyjacielem człowieka, zarówno w mieście, jak i na łonie natury. Nie wymaga nadmiernej pielęgnacji a gdy zostanie ładnie wyczesany czy ostrzyżony będzie wyglądał jak mały elegancik.

Jest to przesłodki i przekochany psiak, który marnuje się bez domu i swojego człowieka. Choć bardzo przypomina modną rasę, to rasowy nie jest a przecież w niczym nie jest gorszy, a wręcz niepowtarzalny. Szukamy dla Benka domu gdzie będzie członkiem rodziny. Mamy nadzieję, że nie będzie czekał zbyt długo na nowy domek i ktoś wynagrodzi mu los, który go spotkał.

Benek jest miły do kotów. Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony. Byłby bardzo szczęśliwy, gdyby zamieszkał z innym pieskiem.

Tel. w sprawie adopcji: +48 693349978