Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

received 593430806127121Niewidomy piesek Amorek znalazł nowy dom. Zamieszkał w jednej z podwarszawskich miejscowości. W nowym domu zamieszkał z dwiema  starszymi suczkami, które na początku warczały na nowego przybysza, ale musiały pokazać kto rządzi. Amorek, mimo że nie widzi, bardzo szybko nauczył się nowego domu.
Oczywiście jest bardzo szczęśliwy ma swoją rodzinę a przede wszystkim więcej rąk do głaskania. Jest niesamowitym przylepą. Ponad wszystko ceni sobie bycie tuż przy nowych opiekunach. Jednego czego mu brakuje to kompana do zabawy ale Amorek jest młodym pieskiem, więc jest szansa, że doczeka się kumpla do zabawy.
Amorek ur.ok.2019 r.
Niewidomy piesek w typie labladora.bardzo miłyi radosny.Amorek jest średniej wielkości ( do koloana) . Człowieka kocha ponad wszystko .Upomina się nieustannie o przytulanie,głaskanie. Do piesków które zna jest bardzo przyjazny jeśli nie zna to powarkuje z obawy bo prostu nie zna. Jak na razie nie wiemy jak zachowuje się w kontakcie z kotkami. Apetyt dopisuje ,nie jest jeszcze wykastrowany i czeka Amorka  jeszcze badanie krwi.Również wizyta u okulisty jest konieczna. Został odrobaczony, zabezpieczony p/pchłom i kleszczom.
Amorek  pięknie chodzi na smyczy,bardzo lubi biegać.Kiedy biega i nie ma nic na przeszkodzie nie sposób zauważyć że nie widzi.
Nie wiemy co spotkało Amorka w przeszłości. Zabrany został z bardzo złego miejsca ,gdzie los pieska był niepewny a warunki okropne. Kiedy trafił do domu tymczasowego odur moczu od Amorka był nie do zniesienia.Mieszkał w pomieszczeniu bez okien, kafelki , brak jakiego kolwiek legowiska i zero spacerów. Od samego odoru psiak mógł ciężko zachorować ale na szczęście udało się uratować Czarusia po tym jak adoptowany został Antoś. Wówczas zwolniło się miejsce i powstała możliwośc uratowania pieska.
Bardzo potrzebny jest dom dla Czarusia ,który pokocha całym sercem , będzie cudownym przyjacielem wdzięcznym za wszystko .
Kontakt  693349978