Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

psy do adopcji

 

Tropik ,który był u mnie 1.5 roku znalazł wsaniałą rodzinę ,jest
bardzo kochany .W piątek zamieszkał na Ursynowie

ur.10.2009r - mieszaniec foksteriera

Tropik czeka na własne posłanko Znaleziony w piątek-13 - pechowa data, okazała się szczęśliwą dla psiaka. Na pewno do dalszego szczęścia Tropik potrzebuje domu na całe życie. Tropik jest młodym szorstkowłosym foksterierem. Topik szedł łapa za łapą chwiejnym krokiem wzdłuż jezdni. Został wzięty do samochodu. Wyglądał dramatycznie był brudny cały w dredach. Kiedy był strzyżony, leżał grzecznie, pozwalał na wszystko. Widać było że sprawia mu to ogromną przyjemność. Od czasu do czasu podnosił tylko łepek i sprawdzał zapewne czy to nie sen.

Również kiedy był kąpany nie było problemów. Został okryty ręcznikami i był bardzo zadowolony wtulając pyszczek w posłanie. Tropik bardzo ładnie chodzi na smyczy, uwielbia jazdę samochodem. Jest to pies ruchliwy, wesoły, ciekawski, o bardzo żwawym temperamencie. Jest pojętnym psiakiem, szybko sie uczy, albo tylko przypomina to co już potrafi. Mimo dramatycznych przeżyć, to bardzo spokojny i zrównoważony pies, łagodny i przedziwnie nadal ufający ludziom. Jest bardzo inteligentny i doskonale rozumie, czego się od niego oczekuje. Jest to uroczy i kochany pies, uwielbia pieszczoty i przez cały czas potrafi się cieszyć życiem i machać swoim ogonkiem. Jest miły do innych piesków a z kotami dogaduje się - mieszka z 12-toma. Myślę jednak że jest to psiak, którego można bardzo dużo nauczyć. W domu jest bardzo grzeczny, nie szczeka, nie drapie do drzwi. Jest cierpliwym pieskiem, bardzo ufa człowiekowi a jeżeli pokocha to na całe życie Tropik jest super psiakiem i pilnie potrzebuje domu, pobyt w boksie dla niego jest bardzo zły. Może Tobie skradnie serce, Tropik czeka na swój wymarzony dom.

Historia Tropika

Pies do adopcji - mieszaniec foksteriera - znaleziony w piątek-13-tego kwietnia 2012r.Również i tym razem -ponoć bardzo pechowa data ,okazała się szczęśliwą dla psiaka. Na pewno do dalszego szczęścia Tropik potrzebuje domu na całe życie. Bardzo ważne jest  aby osoby zainteresowane zapoznały się z rasą foxterier. Oczywiście nie jest on pieskiem w pełni rasowym ale na pewno w 95% posiada cechy tej rasy.

Widziany  był przez osobę jadącą samochodem ,kiedy szedł łapa za łapą , chwiejnym krokiem wzdłuż trasy toruńskiej. Kobieta zawróciła w miarę możliwości jak najszybciej. Zobaczyła Tropika ale ten już leżał w błocie i nie miał sił dalej pójść . Został wzięty do samochodu .Wyglądał dramatycznie . Był brunatny z brudu , w sierść a właściwie w dredy były utkane liście. Przy obcinaniu tych niesamowitych kołtunów sypał się piach. Oczywiście bardzo mocno śmierdział. Jak wiadomo w takim stanie również odchody były do niego poprzyklejane.

Kiedy był strzyżony, leżał bardzo grzecznie, pozwalał na wszystko. Widać było że sprawia mu to ogromną przyjemność. Od czasu do czasu podnosił tylko łepek i sprawdzał zapewne czy to nie sen.Również kędy był kompany nie było problemów,raczej sie lękał niż bronił. Suszeniem nie był bardzo zachwycony ale suszrka szybko sie spaliła więc ten rozdział zakończył się całkiem szybko. Został okryty ręcznikami i był bardzo zadowolony wtulając pyszczek w posłanie. Niestety nie trwało to zbyt długo ,ponieważ pojechaliśmy do lecznicy na przegląd.

Tropik bardzo ładnie chodzi na smyczy, uwielbia jazdę samochodem.

Do lecznicy nie chcił wejść , być może kojarzy miejsce z przeszłości. Pozwolił sobie bez problemu pobrać krew,osłuchać ,zbadać,zważyć. Został odrobaczony. Wyniki krwi pokazały że nie ma choroby odkleszczowj.
Apetyt ma ale jak na razie nie dostaje do syta.

Jest pojętnym psiakiem,szybko sie uczy,albo tylko przypomina to co już potrafi.Na pewno nie przepada za innymi psami,suczki toleruje kotów na dzień dzisiejszy nie kocha miłością wielką .Myślę jednak że jet to psiak ,którego można bardzo dużo nauczyć ,jak również zmienić jego stosunek do innych zwierząt.

W domu jest bardzo grzeczny,nie szczeka ,nie drapie do drzwi .Jest cierpliwym pieskiem Bardzo ufa człowiekowi a jeżeli pokocha to na całe życie Tropik jest super psiakiem i pilnie potrzebuje domu. Pies szuka domu szybko gdyż pobyt w boksie dla niego jest bardzo zły, ponieważ nie ma podszerstka a jest jeszcze bardzo zimno,jego sierść znów się skluszczy. Został zaczipowany.

Pies był strzyżony przez:

SALON PIELEGNACJI PSOW

PSI CZAR

ul.Dabrowiecka 8

Warszawa

WWW.SALONPSICZAR.PL

Strzyżenie psa

strzyżenie psa

 

 

{youtube}http://youtu.be/-Fqmmd78GQo{/youtube}


Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku