Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

Mini Spacja 4

 

 

 

 

SPACJA, ur. 1 lutego 2014 r.

znalazła dom 29. 04. 2014 r.

Spacja to córka suczki Izy, która ma 5 szczeniaczków, jej historia jest tutaj: HISTORIA

FILM 1 FILM 2

Spacja (ur. 01.02.2014 r.)

Urodziła się w największe mrozy, kiedy to jej mama Iza, będąca w bardzo wysokiej ciąży została wywieziona na wieś i wypuszczona z samochodu. Szczęściem maleństwo przeżyło wraz z czwórką rodzeństwa - niestety jedno z maluszków umarło L
Spacja jest najdrobniejsza w rodzinie - ma budowę podobną do posokowca - ale jest najśmielsza z rodzeństwa i największa rozrabiaka, wyjątkowo słodka rozrabiaka!
Odrobaczenie i czipowanie zniosła bardzo dzielnie. Kolejne odrobaczenie przewidziane jest za ok. 10 dni i szczepienie na początku kwietnia.
Apetyt dopisuje doskonale: zjada smakowicie zarówno gotowane jedzenie, jak i puszkowe dla juniorków. Najlepsze jednak ze wszystkiego jest mamine mleko! Malutka najbardziej ze wszystkich maluchów przepycha się do cycucha mamy i z ogromną pasją ciągnie mleko. Dzięki temu, że ma dobrą mamę i jest dobrze odżywiona z pewnością wyrośnie na zdrową piękną sunię. Umaszczenie ma wyjątkowo śliczne. Na zdjęciu wydaje się czarno-biała, ale w rzeczywistości jest wspaniałym trikolorkiem. Wniesie bardzo dużo radosnej obecności w dom swoich przyszłych opiekunów.
Tel.: 693349978 i 501147350