Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

Mini Treisi 3

 

 

 

 

TREISI, ur. 1 lutego 2014 r.

Znalazła dom 22 kwietnia 2014 r.

TREISI to córka suczki Izy, która ma 5 szczeniaczków, jej historia jest tutaj: HISTORIA

FILM 1 FILM 2

Treisi (ur. 01. 02. 2014 r.)

Urodzona została w największe mrozy na śniegu, kiedy to jej mama Iza została wypuszczona z samochodu w wysokiej ciąży będąc, w obcym zupełnie miejscu. Mimo że jest drobnej budowy przeżyła z czwórką rodzeństwa; niestety jeden maluszek, zapewne najsłabszy, nie przeżył
Treisi jest prześliczną sunią, taką trochę misiowatą. Zdecydowanie różni sie od gładkowłosej reszty rodzeństwa - wyraźnie widać, że ktoś z przodków był szorstkowłosy i bardziej puchaty. To czarne podpalane cudo ma przepyszne grube łapki i wyjątkowo twarzowe umaszczenie. Rozrabia tak jak na ten wiek przystało. Treisi jest troszkę większa od pozostałych siostrzyczek.
Oczywiście czipowanie i odrobaczanie było ogromnym stresem dla Treisi, ale zniosła to dzielnie, nawet nie popiskiwała, Przytuliła się do reszty rodzeństwa, ale nie była przerażona. Trzymana na ręku przytulała się, ale z ufnością, było widać u malutkiej, że obserwuje uważnie co się dzieje i bardziej jest ciekawa niż wystraszona. Pod koniec całej ceremonii była juz całkiem ośmielona przez siostrzyczkę Spację i zaczynała się z nią bawić. Z pewnością będzie niewielką sunia, tak jak jej mama Iza.
Szczepienie przewidywane jest na początek kwietnia i wówczas może zostać wyadoptowana do bardzo odpowiedzialnej rodziny.
Tel.: 693349978 i 501147350 

 


Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku