Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

latekm

 

 

 

Łatek Mały, ur. w 2000 r.

Łatek Mały, to starszy, mały, biało łaciaty radosny piesek, który jest ciekawy świata. Łatek Mały nie jest klasyczną psią pięknością ale ten uroczy psiak o wielkim serduszku ma kilka zalet - grzecznie chodzi na smyczy, reaguje na podstawowe komendy, jest sympatyczny i komunikatywny.

Ma anielską cierpliwość daje sobie zrobić wszystko. Przyjazny dla ludzi, szybko się uczy, dużo obserwuje i jest naprawdę mądrym zwierzakiem.

Łatek Mały jest przyjacielski, uwielbia się przytulać, nadstawia główkę do głaskania. Pomimo swego wieku ma wielką chęć życia i lubi wszystko zbadać własnym nosem. W domu jest grzeczny i niekłopotliwy, potrafi zachować czystość. Łatek Mały jest spokojnym psem z pozytywnym nastawieniem do życia. Za odrobiną czułości przychodzi i wtula swój mały łepek wprost w ręce opiekuna.

 

Z innymi psiakami dobrze dogaduje się i żyje w wielkiej przyjaźni. Ujmuje łagodnością i takim wyjątkowo mądrym spojrzeniem. Jest pełnym energii, miłości i tryskającym zdrowiem psem, któremu do pełni szczęścia brakuje tylko domu. Łatek Mały nie zajmie dużo miejsca, przytuli się gdzieś do poduszki.

Pokocha swoich Państwa z całego, maleńkiego psiego serca, sprawi wiele radości. Polecamy tego niezwykłego psiaka, który na pewno dostarczy wielu niezapomnianych chwil, a nową rodzinę pokocha całą swoją psią miłością. 

 Historia Łatka: Pies uratowany po ostrzelaniu przez właściciela i potrąceniu przez samochód. Mimo tych przeżyć jest nieprawdopodobnie serdeczny, miły i czuły.

Kocha ludzi i uwielbia się przytulać.

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek