Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

leos2011

ur. styczen 2012

21-12-2014 r. To uroczy psiak, pragnie  miłości bardziej niż czegokolwiek na świecie. Nowych opiekunów cały czas lizał po rękach lub nogach, podstawiał łepek do głaskania, brzuszek i boczki na zmianę. Bardzo radosny, w dniu adopcji wcale nie był zainteresowany jedzeniem ani smakołykami. Nie miało znaczenia śliczne legowisko leżał tylko przy stopach człowieka i patrzył czule w oczy. W lecznicy gdzie spędził 3 tygodnie i  był ulubieńcem lekarzy, nie sprawiał najmniejszych kłopotów. W końcu Leoś znalazł swoje miejsce na ziemi z kochającą go rodziną.

Leoś to młody bardzo żywy, energiczny, żywiołowy piesek, nieustannie radosny, kochający ludzi. Ten mały piesek jest bardzo rezolutnym młodzieńcem. Leoś jest przyjazny dla ludzi, bardzo chce i potrafi się pięknie bawić z człowiekiem i z psiakami. Bardzo szybko się uczy, dużo obserwuje i jest naprawdę mądrym zwierzakiem. Leoś uwielbia się przytulać, nadstawia główkę do głaskania, szuka kontaktu z człowiekiem.

 

 Z innymi psiakami bardzo dobrze dogaduje się. Leoś ujmuje łagodnością i takim mądrym spojrzeniem. Jest pełnym energii, miłości i tryskającym zdrowiem psem, któremu do pełni szczęścia brakuje tylko domu. Psiak jest przesympatyczny, bardzo uczuciowy. Tuptuś jest gotowy do adopcji. Polecamy tego niezwykłego psiaka