Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

tobiaszek
Tobiaszek znalazł dom w czerwcu 2019
Kotek Tobiaszek znalazł bardzo dobry dom w którym zamieszkał z trzema koteczkami. Na początku jak to zwykle bywa obawiał się nowego miejsca ale szybko zorientował się ze jest super. Fajni ludzie ,fajne dziewczyny , dużo miejsca do biegania i od niedawna super bezpieczne katio - wyjcie na wydzielony duży kawałek ogrodu osiatkowany również od góry.
Cala czwórka jest bardzo szczęśliwa , Tobiaszek co rusz biegnie do domu dopełnić brzuszek i biegiem wraca do katio I rozkoszuje się nowym miejscem .
Przedstawiam zdjęcia całej czwórki z dnia adopcji.
 
tobiaszek 1
 
dtobiasz dom4
 
dtobiasz dom5
dtobiasz dom3
Pierwsze dni Tobiaszka w nowym domu
tobiaszwnowymdomu
 
 
Tobiaszek  ur.02.2016 r.
 
Kocurek został zabrany z działek nad Wisłą gdzie został wyrzucony około rok temu. Prawdopodobnie w tym czasie dojrzewał i powinien być kastrowany ale z jakiegoś powodu tak się nie stało. Przetrwał  "na wolności" w zdrowiu. Oczywiście ze strony ludzi różne spotykały go przykrości ale na szczęście była osoba która postanowiła kotu pomóc. Tobiaszek został zawieziony do jednej z lecznic weterynaryjnych gdzie miał zrobione testy na Felv i Fiv , wynik wyszedł ujemny. Został wykastrowany, odrobaczony. Teraz tylko zostało szczepienie do zrobienia. Obecnie kocurek przebywa w lecznicy we Włochach.
Tobiaszek jest miłym mruczącym kotkiem , bardzo lubi być czesany. Zapewne spragniony jest człowieka , który pokocha odpowiedzialnie na całe kocie życie .
Na początku kiedy człowiek zbliża się do niego robi fu... ale nie ma się co dziwić , jeszcze nie wie że już nikt go nie skrzywdzi,nie żuci kamieniem w jego kierunku.
Tel.wsprawie adopcji 693349978