Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

Zosia1

Zosia to moda sunia, która jest małym , smukłym pieskiem. Jest grzeczna, niekonfliktowa, niezwykle mądra i zrównoważona, spokojna – o wiele bardziej niż rówieśnicy w jej wieku. Musiała sobie w życiu radzić, nie miała czasu na beztroskie dzieciństwo, jej dzieciństwo to do niedawna była walka o życie. Zosia nigdy nie miała prawdziwego domu, obecnie przebywa w biednym przytulisku, małej suni jest zimno szczególnie że sunia jest gładkowłosa.

 

Ta maleńka kruszyna mieszka obecnie w budzie. Zosia jest grzeczna, nikomu nie wadzi. Jest psem nie wymagającym, bezproblemowym, wychowanym. Gdy się ją zawoła lub ukucnie się to od razu podchodzi do człowieka i wpatruje się wprost w oczy, przytula się, chętnie rozdaje całuski. Jest cudowną sunią, o wspaniałym charakterze, subtelną o dużym uroku którym ujmuje wszystkich, którzy ją poznają. Sunia jest radosnym pieskiem o wyjątkowej łagodności. Zosia jest zdrową sunią.

 

Jest niesamowitą mądrusią. Nie oddala się z miejsca gdzie przebywa bo boi się stracić to co ma. Witać tylko że patrzy często smutna jak by tęskniąc za spacerami , własnym domem ale pilnuje tego co ma a tak naprawdę ma tak niewiele. Jej piękne, mądre oczy zapatrują się w dal, widać w nich ogromną tęsknotę za domem, za przyjacielem.

Jest młodym pieskiem, powinna znaleźć dom którego nigdy nie miała. Wystarczy suni własne posłanko, pełna miseczka, spacerki, dłoń która pogłaszcze i świadomość, że jest dla kogoś ważna. W nowym domu na pewno wypięknieje i odzyska radość życia a za ofiarowaną jej szansę odwdzięczy się wiernością, oddaniem i radością z obcowania z człowiekiem. Zosia nie straciła jeszcze nadziei na dom, pokochaj i przygarnij, a zyskasz najwspanialszego przyjaciela na kilka psich

lat. Tel 501 147 350

 

Zosia2