Przekaż 1% z podatku na nasze zwierzęta!

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis od 26 listopada 2012 jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/canis/public_html/blogpsy/images/psy/lobo2012/
Uwaga
  • JW_SIG_PRG

Lobo1-2012

ur. 2012

 

Lobo to psiak w typie labradora. Lobo nie jest wymagający, większość dnia może spokojnie spać w swoim legowisku. Nauczony jest czystości, bez problemu sam zostaje w domu, grzecznie jeździ autem.

Mieszka obecnie z innymi psami, z którymi bez problemu się dogaduje. Pies dobrze czuje się w mieszkaniu, jak i w domu z ogrodem. Lobo potrafi przychodzić na zawołanie, będzie cudownym przyjacielem osób, które lubią spędzać czas na powietrzu. Lobo jest inteligentny i sympatyczny, z innymi psiakami dobrze się dogaduje.

Do ludzi jest przyjazny. Cudowny kompan na spacery. Jest zdrowy, wesoły, uwielbia aportować piłeczkę. Żyje w zgodzie z innymi psami, przyjazny do kotów i wszystkich ludzi. Psiak chce być blisko człowieka, aby się tylko móc przytulić i być głaskanym, ale nie jest nachalny.

 

 

Bardzo grzeczny, posłuszny, ładnie jeździ samochodem. Ten przemiły piesek da wiele radości i miłości nowemu opiekunowi. Jeśli potrzebujecie oddanego, kochającego i dobrze wychowanego psa adoptujcie Lobo. Ten kochany, dobry pies czeka na dom.

tel Ewa 501 147 350 

 

{gallery}psy/lobo2012{/gallery}

Psy do adopcji

Czy wysterylizujesz swoją suczkę?

Czy wykastrujesz swojego psa?

Aby adoptować psa zadzwoń:

tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, prezes Fundacji

tel.: 501 147 350, Ewa Gontarek, wolontariusz Fundacji